Kafaya takma sorunu

Benim hiç öylebi geçmişim olmadı suan 16 yaşındayım ağirsiklet box yapiyorum ama sosyal medyadan vs.. sülaleme söven serseriler oldu bende geçti o his sadece aklıma gelebiliyor takmıyom sende takmaya bunların nesli bitmez unutmaki haksız yere yapılan saldırıların hakkını onlarda mahşer (kıyametin 3. Evresi bitiminde) alacaksın😤

Kardeşim aynı sorun bendede oluştu üstelik yaşım 25 yav diyorum kocaman adamsın bu boş takıntıdan kurtulman lazım ama yok sürekli aklımda naptın bu konuda bi çözüm bulabildin mi

Herkese merhaba sayın Technopat sakinleri. Bundan bir sene önce bir kavgam oldu. Daha öncelerde birçok kez kavga etmiş birisi olarak kavgadan sonra karşıdaki insandan kesinlikle korkmayan tırsmayan bir insandım. Daha doğrusu kavgadan korkmayan bir insandım. 2019 yılında AKN'e ilacı olan Roaccutane'ı kullandım 6 ay boyunca. Ve psikolojimi alt üst etti. Konumuza gelelim. Bir sene önce kavga ettik ve ben 1 sene boyunca sürekli karşıma çıkacak mı acaba diye takarak yaşadım ve hala devam ediyor. Bugün o kavga ettiğimiz çocuk karşımıza çıktı ve denk geleceğiz gibi bir söz söyledi. Bunu tekrardan kafamda canlandırmaya ve takmaya başladım. Bu durumu nasıl halledebilir ve korkmamayı kafaya takmamayı tekrardan öğrenebilir ve kafamın içini boşaltabilirim. Yaş 21 yardımlarınızı bekliyorum.
Bu konuda bir çözüm bulabildin mi kardeşim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı