Kafayı duvara vurmak

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün soyunma odasında düştüm ve kafamın arkasını duvara sağını bankın köşesine vurdum. Çok hafif baş dönmesi ve kulak çınlaması oldu. Şu an sağ taraf şiş dişimi sıktığımda kafamın sağında azıcık bir acı oluyor. Doktora gitmekten başka ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam elbette doktora gidin ama olan olay yüksek ihtimal beyin sarsıntısı 1-2 gün şöyle güzelce yatın hiç şeyiniz kalmaz.(doktora da gidin)

Bugün soyunma odasında düştüm ve kafamın arkasını duvara sağını bankın köşesine vurdum. Çok hafif baş dönmesi ve kulak çınlaması oldu. Şu an sağ taraf şiş dişimi sıktığımda kafamın sağında azıcık bir acı oluyor. Doktora gitmekten başka ne yapabilirim?
Buz koyabilirsiniz. Ağrıyı alır. Beyin anlık şok ve darbe etkisiyle baş dönmesi, kulak çınlaması olabilir. Gayet normal. Geçmiş olsun.

Hocam elbette doktora gidin ama olan olay yüksek ihtimal beyin sarsıntısı 1-2 gün şöyle güzelce yatın hiç şeyiniz kalmaz.(doktora da gidin)
Şuan gönül rahatlığıyla uyuyabilir miyim? Az önce bazı yazılar okudum uyunmamalı vs. diye. Bu arada olayın üstünden 8 saat geçti.
Hocam hızlı cevaplar mısınız? Uyumak istiyorum da artık.

Son düzenleme:
Şuan gönül rahatlığıyla uyuyabilir miyim? Az önce bazı yazılar okudum uyunmamalı vs. diye. Bu arada olayın üstünden 8 saat geçti.
Hocam hızlı cevaplar mısınız? Uyumak istiyorum da artık.
Hocam sonuçta ben doktor değilim uyuyun da demek istemiyorum şimdi ama 8 saat uzun bir süre yani

Kollarınızın başkası tarafından kaldırılması gerek. Eğer kaldırabiliyorsanız bir sorun olmaması gerek.

Geri
Yukarı