Kafayı yemek üzereyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen başka insanlara bulaştırma kapasitesine sahipsin bunu anlasaydın çağ atlardık belki.

Sen de araba sürerken başkalarını öldürme kapasitesine sahipsin. Hem de bu ihtimal koronadan daha fazla. Araba sürmeni yasaklıyoruz.

Özür dilerim paşam siz dışarıda maskesiz şekilde rahat rahat dolaşın diye evden çıkmayacağım öyle mi?

Sağlık sistemi özelleştirilmediği için böyle oluyor. Devlet yetemiyor, kapasiteler dolu daha fazla hasta alamazlar acısını bizden çıkarıyorlar. Neyse.

Benim annem astım ve şeker hastası ve aşılanmadı.

Eğer karşında ki maske takmıyorsa senin takmanın bir anlamı yok.

Sen de araba sürerken başkalarını öldürme kapasitesine sahipsin. Hem de bu ihtimal koronadan daha fazla. Araba sürmeni yasaklıyoruz.
Kesinlikle aynı şey tebrik ederim. Açıklama yapardım ama fayda etmeyeceği senin sığ düşünce yapını değiştiremeyeceğim için klavyeden uzaklaşıyorum.

Sağlık sistemi özelleştirilmediği için böyle oluyor. Devlet yetemiyor, kapasiteler dolu daha fazla hasta alamazlar acısını bizden çıkarıyorlar. Neyse.
Özelleştirildiği için demek istedin herhalde. Parayı devlet almıyor ki hiçbir şeyde. Resmen legal para kaçırma yapıyor adam. Yargıtay yatıyor zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…