Kağıt Üstünde Sistem Toplamak...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öneriyi yapan kişiyi tanımıyorum, ondan bağımsız ve aslında genel olarak son 2 senedir gözlemimi paylaşacağım.

Techpowerup gibi sitelerden yaptığı çeviriyle donanım grusu kesilen, TierListler yapan insanlara karşı zamanında demiştik. Açıkçası ben bu olay dışında da birçok mağduriyetin (farkında olarak ya da farkında olmadan) sistem toplayanlar ve tavsiyede bulunanlar tarafından yaşandığını, yaşatıldığını düşünüyorum.

Yani o soğutma zaten çok özel bir ürün. Gerek radyatör kalınlığıyla gerekse de pompa kısmının şekliyle her kasaya, her anakarta uymuyor. Evet kaliteli ve evet TierList'lerde de üst sıralarda oluyor ama uyan kasa - anakart kombinasyonu bulmak zor.

Vallahi @408157 krala ceza vermeseydin be kral. Adam öyle bir sistem toplamış ki Technopat Sosyal'den alıp Twitter'a, oradan alıp ofise getirmeyi başarmış. Hem sistem sahibi arkadaşa ofis ziyareti+Recep Baltaş ile tanışma+ Recep Baltaş'a sistem toplatılma hizmetlerini sağlatmış. Sabit diskten DVD'e Recep Baltaş var ise Technopat Sosyal'den Technopat Ofise @408157 var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sana @408157.

Tuhaf geliyor böyle öneriler. Hiçbir şey bilmeden, sorgulamadan basmış geçmiş😀

Aynı şeyi soğutma önerisi isteyen herkese sıvı soğutma linkleri basarakta yapılıyor. Hiç gerekmeyen işlemcilere sıvı soğutma şart diye para verdiriliyor insanlara ancak sıkıntı olmuyor. Sorun çıktığında üründe alan kişi uğraşıyor.

Kimse kusura bakma bu mantık ile düşünmeye başlayacaksak forumdaki tüm öneri konuları kapatılsın. Deneyim ön plana çıkacaksa da öneri yapılmaz Rampage soğutucu kullanıyorum memnunum, işte Izoly bilgisayarım var memnunum diyenlerin önerilerine bakılır bu sefer de.

Bilgi mesaj sayısı ile ölçülmese daha iyi olur ancak yapacak bir şey var mı yok. Aslında var tüm değer kapatılsın sadece isim ve kullandığı işletim sistemi ve girdiği tarayıcı gözüksün. Artık hiçbir konu sahibi mesaj sayısına bakarak öneri almaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı