Kahraman Konsol Müşteri Hizmetleri

Evet sıfır. İlk aldığımda sıfır ürün gönderdiler.

Az önce aynı sorunu yaşadım. Bozuk ürün tamir ettik diye yolluyorlar sonra yine aynı şey. Sanki çok zor değiştirmek sıfırıyla. Yine yollayacağım. 1 hafta falan beklerim heralde. Zaten sınav haftası sıkıntı değil ama aynı sorunu tekrar yaşamak üzüyor insanı. Kendileri diyor mühendislik hatası diye sonra değişim kararı verip PS4'ü yolluyorlar. Yaptıkları çözüm geçiciymiş demek.

Son düzenleme:
Yanlış anlama. İşine karışmak,sinirlendirmek gibi bir niyetim yok. Daha önce demiştim keşke sony garantili alsaydın diye. Daha az verdiğime pişman değilim demiştin. Sony garantili olsaydı muhtemelen böyle olmazdı.

Hangi seriyi kullanıyorsunuz ? Cuh- 1000 serisi baya sıkıntılıymış diyorlar.

Şansımıza işte hocam. Ben şuan Sony garantili almadığıma değil PS4 aldığıma pişman olmaya başladım. Hadi bu sorun yaşanmadı diyelim. Arkadaş o Wi-Fi yongasının hali ne öyle? 30 Mbit interneti 2-3 Mbit zar zor kullanıyorum. Sırf şunun yüzünden Xbox One almak gibi bir niyetim vardı ki artık alacağım. PS4'ten nefret etmeye başladım. Şu Scalebound hele bir gelsin o gün Xbox One alacağım arkadaş. Bloodborne dedik, Kojima dedik ve bağrımıza bastık. Al sana 2 tane mühendislik hatası. Bu sefer sıfırıyla değiştirecekler. Hiç umrumda değil. Yaptığınız makine 2 hafta sonra yine bozuluyor. Bu sefer biraz sert konuşacağım arkadaş. Gelincede oyunları ile beraber satıp pusuda bekleyeceğim.

Benimde 50megabit internetim 7-8 megabit olarak kullanılıyor. Bu konuda haklısınız. Ancak yaptıkları cihaz 2 hafta sonra bozuluyor diyorsunuz. Halinizden anlıyorum. Ama bildiğim kadarıyla sony mavi ışık hatası veren cihazları sıfırı ile değiştirmişti ve yeni seri ürünlerden vermişti. Kahraman konsol ilk seferde tamir etti sanırım. İkinci de sıfırını yollarlarsa cidden müşterisini düşünen iyi bir mağazadır. Kutulu cihaz yollarlar iste tavsiyem hiç açmadan satmanız.

Benimde 50 megabit internetim 7-8 megabit olarak kullanılıyor. Bu konuda haklısınız. Ancak yaptıkları cihaz 2 hafta sonra bozuluyor diyorsunuz. Halinizden anlıyorum. Ama bildiğim kadarıyla Sony mavi ışık hatası veren cihazları sıfırı ile değiştirmişti ve yeni seri ürünlerden vermişti. Kahraman konsol ilk seferde tamir etti sanırım. İkinci de sıfırını yollarlarsa cidden müşterisini düşünen iyi bir mağazadır. Kutulu cihaz yollarlar iste tavsiyem hiç açmadan satmanız.
Açıkçası bu mavi ışık gerçekten o kadar canımı sıkmadı biliyor musun? Asıl canımı sıkan şey farklı. PS4 aldığıma pişman olmak gibi bir durum yaşıyorum. Diyorum ki hadi bu mavi ışık yaşanmadı ve bende şuan mutlu mutlu Destiny oynuyorum. Yine PSN'in saçma sapan hataları, Wi-Fi sorunu, PSN'den bir türlü oyun alamama, oyun indirmeye karar verdiğimde PS4'ü salona kadar taşıyıp ethernet kablosu takma ve indirme bittiğinde geri taşıma gibi sorunlar yaşayacaktım. Sorunları çözdükten sonra unutuyorum ama hafızama kazınmış oluyor. Sanırım Xbox One almak benim için en doğru tercih olacak. Bu arada Kahraman Konsol'a şimdilik o kadar kızgın değilim. HDD'yi değiştirerek çözüm üretmişler ama kalıcı olmamış. Eğer tekrar gönderdiğimde hemen yenisi ile değiştirirlerse kesinlikle oradan alışveriş yapmaya devam edeceğim. Ama yine aynı haltı yerlerse bir daha kimseye orayı önermem.

Son düzenleme:
Açıkçası bu mavi ışık gerçekten o kadar canımı sıkmadı biliyor musun? Asıl canımı sıkan şey farklı. PS4 aldığıma pişman olmak gibi bir durum yaşıyorum. Diyorum ki hadi bu mavi ışık yaşanmadı ve bende şuan mutlu mutlu Destiny oynuyorum. Yine PSN'in saçma sapan hataları, Wi-Fi sorunu, PSN'den bir türlü oyun alamama, oyun indirmeye karar verdiğimde PS4'ü salona kadar taşıyıp ethernet kablosu takma ve indirme bittiğinde geri taşıma gibi sorunlar yaşayacaktım. Sorunları çözdükten sonra unutuyorum ama hafızama kazınmış oluyor. Sanırım Xbox One almak benim için en doğru tercih olacak. Bu arada Kahraman Konsol'a şimdilik o kadar kızgın değilim. HDD'yi değiştirerek çözüm üretmişler ama kalıcı olmamış. Eğer tekrar gönderdiğimde hemen yenisi ile değiştirirlerse kesinlikle oradan alışveriş yapmaya devam edeceğim. Ama yine aynı haltı yerlerse bir daha kimseye orayı önermem.
Umarım herşey gönlünce olur :) .

Bakacağım. Ya Xbox One ya PC. Xbox One'ın Exc. oyunlarının çoğu da PC'ye çıkıyor ya. Gerçi konsolları daha çok seviyorum ben. Herhalde Xbox One alırım. Şu sınav haftam bir bitsin de bakacağım hepsine. Şubat tatiline yakın konu açarım herhalde görül almak için.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı