İncehesap.com müşteri hizmetleri kalitesizliği

mehmet.bilen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
incehesap.com üzerinden 1 adet ürün satın almıştım. Fikrim değişti ve siparişi iptal ettim. Lakin sipariş iptal edene kadar kargo etmişler. Kargo geldi ve teslim almadan iadesini istedim. Ürün iadesi yapıldı ama ücret iadesi henüz yapılmadı. Müşteri temsilcisi için firmayı arıyorum ve durum şöyle gelişiyor. Telefon her açıldığında en az 8-10 kişi bekliyor ve bekleme süresi 40 dakika diyen bir santral ile karşılaşıyorsunuz. Bu süreçten sonra 65 dakika bekledim. Sıra numaram 4 iken 5 dakika beklemem gerektiğini duyuyorum. 2 veya 3 dakika bekledikten sonra yine bekleme sıram 4 ama bekleme sürem 15 dakika oluyor. Telefon açılmıyor. Şahsi görüşüm şudur ki ürün satın almakta pek sorun yok ama müşteri desteği olmayan bir servis. 30 saniye soru soracaksınız ama sürekli artan bir bekleme süresi, açılmayan telefonlar var. Değil 10 kişi 20 kişi beklese sırada bu kadar sürmez. 1 insan ile ne kadar görüşebilirsiniz ki saatlerce bekletiyorlar. Şu an hala sıra bekliyorum. Sıra numaram 3 ve bekleme sürem 18 dakika. Her dakika bekleme sürem artıyor.

Bu incehesap.com üzerinden yaptığım son alışverişti. ben incehesap.com'u kesinlikle önermiyorum.

Hocam daha dün bir arkadaş konu açmıştı ben tövbe ettim baya konuştuk.

Bir monitör sipariş ettim Gaming gecesi etkinliğinde 12 gün sonra kargoya verdiler benden beterleri de var şikayetleri okuyunca halime şükrettim. Mecbur kalmadıkça bulaşmayın bu siteye.

Genelde alacağım bir ürün varsa ilk baktığım site İncehesap oluyor. Bu güne kadar 10-15 parça sipariş etmişimdir bu site üstünden. bazı parçalarda bilgi almak için veya başka nedenlerle müşteri hizmetleriyle de bir çok kez konuştum ve her seferinde yardımcı oldular. Belki virüs yüzünden eksik çalışıyorlardır veya başka problemler vardır.

Geri
Yukarı