Kailh Switch nasıldır?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar merhabalar. Linkteki klavyeyi almayı düşünüyorum ve klavyede Kailh Switch kullanılıyor. Daha önce kullanmadım ve duymadım benim bildiğim Switch türleri Cherry, Gateron, Oetumu'dur. Buna ek olarak Razer ve Logitech kendi Switch'leri var. Kailh marka Switch nasıldır kaliteli midir alınır mı?

Son düzenleme:
Link bozuk.
1613834579207.png

Attığınız linke tıklayınca 404 veriyor.

Kailh gayet iyidir, Razer bile bazen switch ürettirmişti firmaya. Kalitelidir. O klavyeyi önermem ama, en son 400TL fiyat oluyordu sanırım vergi ve kargo dahil.
Hocam şu an vergiler dahil ve kargo dahil 500 TL. Ama anlamadığım vergiler 69,12 TL iken kargo parası 111,78 TL. Kargo parası fazla değil mi?

Hocam şu an vergiler dahil ve kargo dahil 500 TL. Ama anlamadığım vergiler 69,12 TL iken kargo parası 111,78 TL. Kargo parası fazla değil mi?
Yurt dışından geldiği için bana normal geldi ama yine de fazla tabii.

Link güncelledim.
Alınmaz. 600TL para ediyor kargo ve vergi dahil.

Ürün kargo ve vergi dahil 650 TL'ye geliyor o bütçede çok çok iyi klavyeler var.
Eki Görüntüle 888356
Yurt dışından geldiği için bana normal geldi ama yine de fazla tabii.

Alınmaz. 600TL para ediyor kargo ve vergi dahil.
Hocam bende 500 TL ediyor?

Ekran görüntüsü 2021-02-20 183035.png

Yorumlarınız için teşekkür ederim. İngilizce olması ve Switch'lerine pek güvenmediğim için almıyorum ayrıca 600 TL geliyormuş kargo ve vergiler ile sanırım stokları bekleyeceğim.

Geri
Yukarı