Kalçadan iğne olmama rağmen ağrı var

rybrak

Centipat
Merhaba. Yaklaşık 1 ay önce kalçamdan iğne olmuştum 3 doz, şu anda hala kalçamda ağrı hissediyorum. Öyle keskin bir ağrı değil fakat sandalyeye vs. otururken çok ağrı olmasa da ağrı olduğunu hissedebiliyorum. Normal mi? Bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normaldir. iğneye devam etmezseniz 3-4 güne geçecektir. (Kalçamdan iğne olmadım fakat omzumdan olduğumda kuduz aşısı köpek ısırmıştı yan yattığımda aynıydı ve takipli aşı oldum sizler gibi. İğneyi bıraktıktan 3-4 gün sonra geçti)

Normaldir. iğneye devam etmezseniz 3-4 güne geçecektir. (Kalçamdan iğne olmadım fakat omzumdan olduğumda kuduz aşısı köpek ısırmıştı yan yattığımda aynıydı ve takipli aşı oldum sizler gibi. İğneyi bıraktıktan 3-4 gün sonra geçti)
Ama ben 1 ay önce olmuştum :D

Seni korkutmak falan istemem ama 1 aydır ağrıyorsa apse falan yapmış olmasın? Bir sağlıkocağına falan git.

Yok yani apse yok böyle keskin bir ağrı yok fakat mesela bir sandalyeye otururken aman amanlık bir ağrı yok fakat mesela böyle kalçamın üst sol tarafından olmuştum eğer oraya doğru oturursam hafif bir ağrı var.

Ama ben 1 ay önce olmuştum :D

Yok yani apse yok böyle keskin bir ağrı yok fakat mesela bir sandalyeye otururken aman amanlık bir ağrı yok fakat mesela böyle kalçamın üst sol tarafından olmuştum eğer oraya doğru oturursam hafif bir ağrı var.

Düzgün yere vurmamıştır o zaman iğneyi, geçmez ise sen bir görün doktora falan.

Düzgün yere vurmamıştır o zaman iğneyi, geçmez ise sen bir görün doktora falan.

Büyük ihtimalle, internetten baktım düzgün yerden vurma olayını falan aslında doğru yerden vurmuş büyük ihtimalle, fakat yanlış açıyla vs. vurmuş olabilir iğne ilk günler morartmıştı eğer devam ederse dediğiniz gibi doktora görüneceğim.

Öncelikle geçmiş olsun..
Geçen yıl bu zamanlarda enfeksiyondan dolayı 5 gün iğne olmuştum, ağrı bir ay dan fazla sürdü...Genel de kalça kemiğine yakın yapıldığı için ve birkaç kez iğne olunca ağrı kaçınılmaz oluyor, açıkçası yapan kişinin eli de fark ediyor...
Çalıştığım eski kurumda faklı zamanlarda boyun tutulmasında dolayı iki farklı hemşireye iğne yaptırırdım. Birinin yaptığında ağrı olurken, diğerin de olmazdı...

Öncelikle geçmiş olsun.
Geçen yıl bu zamanlarda enfeksiyondan dolayı 5 gün iğne olmuştum, ağrı bir aydan fazla sürdü...genel de kalça kemiğine yakın yapıldığı için ve birkaç kez iğne olunca ağrı kaçınılmaz oluyor, açıkçası yapan kişinin eli de fark ediyor...
Çalıştığım eski kurumda faklı zamanlarda boyun tutulmasında dolayı iki farklı hemşireye iğne yaptırırdım. Birinin yaptığında ağrı olurken, diğerin de olmazdı...

Tamamdır çok sağ olun bende zaten enfeksiyon iğnesi olmuştum sanırım ondan kaynaklanıyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı