Kaldırılan abur cuburlar

2000'lerin ortasına kadar Amerikan mısır gevreklerinin çoğu büyük Migros'larda ve Tansaş'da bulunuyordu.

kellogg-s-cereals-irvine-california-march-kellogg-s-cereal-boxes-variety-kellogg-s-single-serv...jpg

Eki Görüntüle 1389908

Eki Görüntüle 1389910

Eki Görüntüle 1389911

Eki Görüntüle 1389912

Dondurmalar gençliğimde 12 13 yaşlarımda vardı bisküvi ve çikolata 2000'lerde vardı.
İlk attığınız dondurmanın da dışı hafif eski içi çok tatlıydı. 5-6 yıl önce Ananem dışarı çıkarmıştı, o zaman almıştım. Bu da çok lezzetliydi ama bunu da sadece bir kere yemek nasip oldu🙂
Kanka bu da bizim burdaki bakkallarda falan var :D
İmkansız kanka. Ben bu dondurmayı çok aradım, satışta yok.

Eki Görüntüle 1389911

Eki Görüntüle 1389912

Dondurmalar gençliğimde 12 13 yaşlarımda vardı bisküvi ve çikolata 2000'lerde vardı.

Hele o karpuzlu olanını her gün annemin cüzdanından kuruşları toplayıp caddenin hemen köşesindeki marketten aldığım günleri daha dün gibi hatırlıyorum, 50 kuruş mu, 1 lira mı ne öyle sudan ucuz bir fiyatı vardı. İçinden çıkan oyuncakların bazıları hala duruyor, vay be...

Eki Görüntüle 1389939

Küçükken o kadar fazla yerdimki bazen boğazım şişerdi. :(

Bir de 3 tane yiyene bir bedava gibi bir kampanya vardı sanki yanlış hatırlamıyorsam.

İlk attığınız dondurmanın da dışı hafif eski içi çok tatlıydı. 5-6 yıl önce ananem dışarı çıkarmıştı, o zaman almıştım. Bu da çok lezzetliydi ama bunu da sadece bir kere yemek nasip oldu🙂

İmkansız kanka. Ben bu dondurmayı çok aradım, satışta yok.

Onuda ben çok yiyemedim ama hafızama kazınan bir dondurmaydı.

Geri
Yukarı