Kalemli tablet önerisi

Aldınız mı? Deneyiminiz nasıl?

Aldım hocam, gayet memnunum. Oyun anlamında almayı düşünen arkadaşlar için 4 GB RAM belki yetersiz gelebilir fakat benim gibi ders amaçlı alanlar için çok kullanışlı. Huawei, RAM ve işlemci olarak bir tık daha iyi olmasına rağmen hem Samsung notes uygulamasının çok kullanışlı olması hem Google play hizmetlerinin Huawei'de olmayışı hem ekran genişliği bakımından Samsung'un çok geniş oluşu hem de kalemi direkt tablet ile birlikte alabiliyor olmaktan dolayı Samsung'u tercih ettim, hemen ardından da kız arkadaşım için de aldık aynısından. Düşünenler varsa eğer kesinlikle tavsiye ederim.

Aldım hocam, gayet memnunum. Oyun anlamında almayı düşünen arkadaşlar için 4 GB RAM belki yetersiz gelebilir fakat benim gibi ders amaçlı alanlar için çok kullanışlı. Huawei, RAM ve işlemci olarak bir tık daha iyi olmasına rağmen hem Samsung notes uygulamasının çok kullanışlı olması hem Google play hizmetlerinin Huawei'de olmayışı hem ekran genişliği bakımından Samsung'un çok geniş oluşu hem de kalemi direkt tablet ile birlikte alabiliyor olmaktan dolayı Samsung'u tercih ettim, hemen ardından da kız arkadaşım için de aldık aynısından. Düşünenler varsa eğer kesinlikle tavsiye ederim.
Hocam ne kadara aldınız?

Ben de kalemli tablet almayı düşünüyorum.Video izleyip,kitap okumak not almak için belki arada oyun falan da oynarım diye tavsiye eder misin?Mesela pili ne kadar gidiyor günlük kullanımda,kaleminden memnun musun?.Biraz bahsedersen en kötü ihtimalle önümüzdeki ay almayı planlıyorum.

Hocam ne kadara aldınız?

Ben 2. el olarak almıştım hocam.

Ben de kalemli tablet almayı düşünüyorum. Video izleyip, kitap okumak not almak için belki arada oyun falan da oynarım diye tavsiye eder misin? Mesela pili ne kadar gidiyor günlük kullanımda, kaleminden memnun musun? Biraz bahsedersen en kötü ihtimalle önümüzdeki ay almayı planlıyorum.

Oyun için kullanmadığım için bir şey diyemiyorum fakat onun haricinde her konuda çok memnunum. Kalem kullanımı çok rahat ve güzel hissettiriyor. Samsung notes uygulaması zaten çok kullanışlı. Sana tavsiyem daha uygun fiyatlı olması için Huawei falan alma çünkü hem kendi not uygulaması iyi değil hem de kalemi ayrıyeten satın alıyorsun. Tıp 3. sınıf öğrencisiyim ve keşke çok daha öncesinde almış olsaydım diyorum. Dizi film izlemek açısından da ekranı çok geniş ve 2K görüntü sunduğu için bir şeyler izlemek çok hoşuma gidiyor. Ben genel olarak bu amaçlar için aldım ve tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Pil ömrü de çok yoğun kullandığım günlerde bile gün içinde Max 2 defa şarj ediyordum. Video izlemeden sadece ders amaçlı kullanırsan 2 gün boyunca gidiyor. Başka sormak istediğin bir şey varsa yardımcı olabilirim.

Sana tavsiyem daha uygun fiyatlı olması için Huawei falan alma çünkü hem kendi not uygulaması iyi değil hem de kalemi ayrıyeten satın alıyorsun.
Başka not uygulamaları da var.
Hem kampanya olursa olabilir.
Hem S7 FE 10 bin bandında sıfırı.
Matepad11 7.8 bine kalem, klavye ve çanta ile birlikte alınabiliniyor kendi sitesinden.

S7'ye bakmışsındır muhtemelen. S7 Fe hala 7 bin bandında gördüğüm kadarıyla.
Doğru. Samsung'un sitesinde 8 bin ama yine de Huawei daha iyi Google servislerini sıkıntı etmeyecek birisi için.

10 bin bandında dediğim LTE olanıtmış.

Doğru. Samsung'un sitesinde 8 bin ama yine de Huawei daha iyi Google servislerini sıkıntı etmeyecek birisi için.

10 bin bandında dediğim LTE olanıtmış.

Olabilir hocam. Huawei işlemci, grafik kartı ve RAM bakımından daha önde ve ayrıca 60 Hz ekran yenileme hızı vermesi açısından oyun öncelikli olanlar için daha uygun bir cihaz. Benim için arayüz, kendine ait daha kullanışlı bir not uygulaması ve Google Play hizmetleri açısından Samsung daha uygun geliyor. Huawei kalemi de bana daha sert gelmişti. Samsung kaleminin yumuşaklığı da benim için daha tercih sebebi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı