Kali Linux 2019.3 Live ISO dosyası nereden indirilir?

Son sürümü var ise onda kalın. Eski sürümlerde toolların eski sürümleri bulunuyor, sadece toollar değil, kernel, masaüstü ortamları eski kalıyor.
Olabilir ama ikisini de aynı anda kullanma imkanım var 2 tane usb var bende merak etmeyin 2. ye virüs taraması yaptıktan sonra onu da kullanabilirim.

Olabilir ama ikisini de aynı anda kullanma imkanım var 2 tane USB var bende merak etmeyin 2. ye virüs taraması yaptıktan sonra onu da kullanabilirim.

Benim demek istediğim bu değil. Yeni sürümü zaten işini görür, merak ettiğiniz için deniyorsanız orasına karışamam ama.

Benim demek istediğim bu değil. Yeni sürümü zaten işini görür, merak ettiğiniz için deniyorsanız orasına karışamam ama.
Aslında favorim yeni sürüm dediğim gibi:
Son sürümü zaten var da ondan :D .
Yani bir bakıma denemek için yapıyorum.
İlginiz için teşekkürler.

Kali Linux son sürümü ISO dosyasını nasıl indiriyoruz? USB'ye Rufus programı ile kurup direck PC'ye kurmak istiyorum.
Size usb ye kurulacak olan live iso dosyasının linkini vereceğim ben zamanında kurmuştum. Aslında bu başka konunun işi ama iso dosyasını kali.org dan ilk çıkan sayfada hiç aşağı inmeden direk download (indir) butonuna basın orada usb yi seçip sisteminize uygun olanı bulun onu indirip rufus ile kurduktan sonra boot edin ama boot nası edilir öğrenmek için youtube ya şunu yazın:
usb ye kali linux kurulumu.

Geri
Yukarı