Kali Linux kurulumu sonrası her açılışta siyah Kali ekranı açılıyor

Manjaro kullanmıştım ama paket uygulamalı az o yüzden Kali'ye geçmeye kalktım ama galiba manjaroya geri döneceğim.

Hocam AUR kurdunuz mu :D? Kurmadıysanız mutlaka kurmalısınız. Arch reposunda olmayan çok fazla uygulama var.
Bu arada geçmek istediğiniz dağıtım tam bir çöp tenekesi. Hem stabillik, hem pentest, hem de son kullanıcı için.
Yeniden kuruyorum eğer yine hata alırsam deneyeceğim fikrin için teşekkürler.

O kadar niye uğraşıyorsunuz :D? KDE sddm kurmanız yeterliydi eğer tahmin ettiğimiz hata ise.

Hocam AUR kurdunuz mu :D? Kurmadıysanız mutlaka kurmalısınız. Arch reposunda olmayan çok fazla uygulama var.
Bu arada geçmek istediğiniz dağıtım tam bir çöp tenekesi. Hem stabillik, hem pentest, hem de son kullanıcı için.

O kadar niye uğraşıyorsunuz :D? KDE sddm kurmanız yeterliydi eğer tahmin ettiğimiz hata ise.
Teşekkürler ama ben daha yeniyim bu yüzden nasıl kurulacaklarını pek bilmiyorum anlatan birileri varmı acaba?😁

Peki Manjaro kursam olur mu yani iyi mi sizce?

Manjaro da iyi fakat önermiyorum. Zaten berbat olan systemd init sistemini daha da kötü halde kullanıyor ve çok fazla hata var. Debian ve Ubuntu tabanlı dağıtımlar günlük kullanım ve yeni başlayanlar için güzel.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı