Kali Linux Silip Windows 10 Nasıl Yüklenir?

bhdr0640

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Bilgisayarımda sadece Kali Linux yüklü. Kali'yi tamamen silip veya Dual boot yapıp Windows 10 yüklemek istiyorum. Elimde Windows 10 USB boot mevcut. Takıp USB'den başlatmaya çalıştığımda BIOS'da USB en üstte olmasına rağmen açmıyor direkt kali açılış kısmına geçiyor. Diskin tamamını NTFS yapmaya çalıştığımda grub resque kısmına geçiyor. Şu anda kali sorunsuz açılıyor ve diskin bir bölümü NTFS bir bölümü ext4. Nasıl yükleyebilirim Windows 10?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, USB'yi ilk sıraya almakla değil, bilgisayarınız hangi tuşla "Boot Menu'ye" giriyorsa onu denemeniz gerekiyor. Boot menüye girdikten sonra USB'nizi seçip devam edeceksiniz.

Selam, USB'yi ilk sıraya almakla değil, bilgisayarınız hangi tuşla "Boot Menu'ye" giriyorsa onu denemeniz gerekiyor. Boot menüye girdikten sonra USB'nizi seçip devam edeceksiniz.

seçiyorum usb nin markasına kadar görünüyor boot menüde usb yi seçiyorum kali yükleme ekranına geçiyor yine,dual boot yaptığımızda çıkan ekran var ya kali, gelişmiş başlatma seçenekleri falan mavi yer oraya geçiyor.

seçiyorum usb nin markasına kadar görünüyor boot menüde usb yi seçiyorum kali yükleme ekranına geçiyor yine,dual boot yaptığımızda çıkan ekran var ya kali, gelişmiş başlatma seçenekleri falan mavi yer oraya geçiyor.

Geçmemesi lazım. Bende aynı durumu yaptım. Kurulum USB'nizde bir problem olduğu gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı