Çözüldü Kaliteli CPU(4 pin) uzatma kablosu önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bertax

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, güç kaynağının 4 pin CPU güç kablosu kısa olduğu için ufak bir uzatma kablosu aldım. Fakat aldığım ilk kablo sistemi çalıştırdığım anda alev alarak yandı. 2. kablo ise aşırı ısınıyor. Her 2 kablonun kalınlığı güç kaynağından gelen kablodan daha ince. Sanırım kalitesiz oldukları için kaldırmıyorlar. Acaba FX-8320'yi çalıştırabilecek kaliteli bir uzatma kablosunu nereden bulabilirim veya yaptırabileceğim birileri var mıdır?

Çözüm
Bakabilirsiniz hocam. Bunlar daha kaliteli duruyor. Modifiye Malzemecisi üzerinden de bakabilirsiniz.
n11.com'dan MM_Cables 4+4 Pin (İşlemci) Uzatma seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Bakabilirsiniz hocam. Bunlar daha kaliteli duruyor. Modifiye Malzemecisi üzerinden de bakabilirsiniz.
n11.com'dan MM_Cables 4+4 Pin (İşlemci) Uzatma seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Çözüm
Mağazayla iletişime geçtim. 4 pin yapacaklarını söylediler. Sipariş verdim. Teşekkürler hocam. 🙏

Geri
Yukarı