Kaliteli creatine önerisi

YusufSirac

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bütçem maksimum 1000 TL'dir.
Belirtmek isterim ki kaliteli creatin arıyorum fakat markaya değil ürünün kalitesine para ödemek istiyorum. Mümkünse aromasız kaliteli saf ve ölçek başına düşen fiyat konusunda uygun bir ürün önerebilir misiniz? :)

Bütçem maksimum 1000 TL'dir.
Belirtmek isterim ki kaliteli creatin arıyorum fakat markaya değil ürünün kalitesine para ödemek istiyorum. Mümkünse aromasız kaliteli saf ve ölçek başına düşen fiyat konusunda uygun bir ürün önerebilir misiniz? :)
Bence monohidrat olduğu sürece kaliteli kreatin diye bişey yok :)

Belki öyledir ama 250 tl ile 1000 tl olan ürünlerin arasında elbet bir fark olduğunu düşünüyorum hocam. 160 servislik ürün biri 300 tl diğeri 100 servis 1000 tl.
Emin ol ek bir takviye ile aynı içeriği çok daha ucuza getirebilirsin. Eğer pahalı kategoride hiq creatinden bahsediyorsan zaten hiq ürünler gereksiz pahalı ve sponsor üzerinden ilerliyorlar. %10 (aslında %2) indirim kodunu da kullanırsanız sizi kurtaracağını sanmıyorum.

Peki önerebileceğiniz bir tane var mı ? Aromasız olursa sevinirim boşuna şeker yüklemeyelim.
Emin ol ek bir takviye ile aynı içeriği çok daha ucuza getirebilirsin. Eğer pahalı kategoride hiq creatinden bahsediyorsan zaten hiq ürünler gereksiz pahalı ve sponsor üzerinden ilerliyorlar. %10 (aslında %2) indirim kodunu da kullanırsanız sizi kurtaracağını sanmıyorum.

Aklımda kingsize var fakat onunda aromasızı çok pahalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çoğu kreatin benzer kaliteyi taşıdığı için belirli bir ürün önermem pek uygun değil ancak önerirsem gram başına düşen en uygun fiyatlı ürünü önerirdim.
Bu video size yardımcı olacaktır.

Geri
Yukarı