Kaliteli filmleri olan platform önerisi

Nejat İşler

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Şimdi benim platformdan istediğim şey: Öğretici ve eğitici belgesellerin bulunması ve buna ek olarak kaliteli filmler olması. Yani filmleri izlediğim zaman bu çok başkaymış falan diyebileceğim bir şey arıyorum. Tam anlatamadım size ama anladınız beni. Hangisini seçmeliyim ve neden? Sebebiyle açıklarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

Arkadaşlar merhaba. Şimdi benim platformdan istediğim şey: Öğretici ve eğitici belgesellerin bulunması ve buna ek olarak kaliteli filmler olması. Yani filmleri izlediğim zaman bu çok başkaymış falan diyebileceğim bir şey arıyorum. Tam anlatamadım size ama anladınız beni. Hangisini seçmeliyim ve neden? Sebebiyle açıklarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

Belgesel olarak Disney+ da bir sürü belgesel var ama film çeşitliliği fazla değil eğer güzel filmler arıyorsanız Amazon Prime öneririm.

Disney+ alabilirsin gerçekten iyi belgeseller var amozona da bakabilirsin ilk ay bedava zaten denersin olmazsa 2ci ay üyeliği bitirirsin.

Ücretsiz olduğu için TRT İzle'ye bakabilirsin. Şahsen oradaki belgeselleri seviyorum. Senin de seveceğini düşünüyorum. Film olarak ta o kadar fazla olmasa da çeşitli filmler var.

Geri
Yukarı