Kaliteli kayıt alıp nasıl sosyal medyada içerik üretilir?

SparkLun

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar Technopat ailesi.

Sosyal medyada 'pashabeyi' adlı kişinin içeriklerini çok beğeniyorum. Ben de böyle içerik üretip paylaşmak istiyorum ama kötü sonuçlar alıyorum sesimle beat fazla uyuşmuyor sanki bir garip anlamadım. HyperX quatcast mikrofonum var. Bilgisayardan beati açıyorum. Sesi hoparlöre veriyorum OBS'den kaydı başlatıyorum ve dinlediğimde aynı kaliteyi duyamıyorum. Bunun bir programı mı var? Ne yapmalıyım?

örnek üretmek istediğim içerik << linke tıklayıp izleyibilirsiniz. Bu konu hakkında az da olsa bilginiz varsa yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen gecikmeler oluyordur. Bazı programlarda kendi ses kartına göre gecikmeyi ayarlayabiliyorsun. Eğer ses kartı yoksa gecikme daha fazla oluyor diye biliyorum.
Biraz daha komplike şeyler istersen FL Studio gibi programlar kullanabilirsin Bu video yardımcı olur Video

Komplike şeyler istemezsen Adobe Audition bile işini görür. O da bu videoda Video
Ama ben ilk videodakilerden birini öneririm. Daha profesyonel ve beat falan bu şekilde videodan duyulmak yerine düzgün bir şekilde gelir. Bu biraz daha amatör geldi bana. Muhtemelen sadece kamerayı açıp çekmiştir. Farklı videolarında o şekilde telefon kulaklığı kullandığını gördüm.

İyi akşamlar Technopat ailesi

Sosyal medyada 'Pashabeyi' adlı kişinin içeriklerini çok beğeniyorum. Bende böyle içerik üretip paylaşmak istiyorum ama kötü sonuçlar alıyorum sesimle beat fazla uyuşmuyor sanki bi garip anlamadım. Hyperx quatcast mikrofonum var. bilgisayardan beati açıyorum. sesi hapörlere veriyorum OBS den kaydı başlatıyorum ve dinlediğimde aynı kaliteyi duyamıyorum. bunun bir programı mı var ? ne yapmalıyım?

örnek üretmek istediğim içerik << linke tıklayıp izleyibilirsiniz. bu konu hakkında azda olsa bilginiz varsa yazar mısınız?

Muhtemelen gecikmeler oluyordur. Bazı programlarda kendi ses kartına göre gecikmeyi ayarlayabiliyorsun. Eğer ses kartı yoksa gecikme daha fazla oluyor diye biliyorum.
Biraz daha komplike şeyler istersen FL Studio gibi programlar kullanabilirsin Bu video yardımcı olur Video

Komplike şeyler istemezsen Adobe Audition bile işini görür. O da bu videoda Video
Ama ben ilk videodakilerden birini öneririm. Daha profesyonel ve beat falan bu şekilde videodan duyulmak yerine düzgün bir şekilde gelir. Bu biraz daha amatör geldi bana. Muhtemelen sadece kamerayı açıp çekmiştir. Farklı videolarında o şekilde telefon kulaklığı kullandığını gördüm.
Yani bu adam kayıtları sadece telefonla mi yapıyor? Arkadan beat açıp?

Geri
Yukarı