Kaliteli mobil oyun önerisi

Gameloft un eski oyunlarını APK şeklinde internetten bulabilirsin APK gibi şeylerle uğraşmak istemiyorsan GTA serisini öneririm, human fall flat ve FNAF da iyidir.Human fall flat bilgisayardaki zevki vermese de yine de boş zamanda gerçekten oynaması çok zevkli oluyor. Biraz piyasa yapıyım diyosan SSR öneririm güzel oyundur.Eğer seviyorsan mortal kombat ın mobile versiyonu da var ama bilgisayarda veya konsolda önceden oynadıysan oyun çok hantal ve küt gelecektir.Kısacası ben birkaç aydır Max Payne, FNAF, GTA ve bully oynuyorum ve hiç oyunlardan şikayetçi olmadım.Şimdiden iyi eğlenceler:)

Very Little Nightmares, Little Nightmares, GTA serisi, Max Payne, Bully, ski Safari adventure time, Card Wars Adventure Time, Real Drift, Nova 3, mobilde akar.

Eğer araba oyunlarını seviyorsan, zuuks Games'in yaptığı Bus Simulator: Ultimate.
Veya Truck Simulator: Ultimate seferler uzun sürüyor bu da sıkılmanı engelliyor oyunda gerçek radyo kanalları var daha gerçekçi eğer telefonun iyiyse Ultra grafiklerinde oynamanı tercih ederim. Mobil oyunları hakkında pek bir bilgim yok ama bildiklerim bunlar.

Gacha türü oyunları seviyorsan veya denemek istiyorsan wuthering Waves'e bakabilirsin, daha bugün sunucuları açıldı:D

Hocam hafızam dolsun istemem. Zuuks Games de iyice bozdu reklamdan oyun oynanmıyor.

Hangi oyunları mesela hocam.

Gameloft'un eski oyunlarını APK şeklinde internetten bulabilirsin APK gibi şeylerle uğraşmak istemiyorsan GTA serisini öneririm, Human: Fall Flat ve FNAF da iyidir. Human: Fall Flat bilgisayardaki zevki vermese de yine de boş zamanda gerçekten oynaması çok zevkli oluyor. Biraz piyasa yapayım diyorsan ssr öneririm güzel oyundur. Eğer seviyorsan Mortal Kombat'ın Mobile versiyonu da var ama bilgisayarda veya konsolda önceden oynadıysan oyun çok hantal ve küt gelecektir. Kısacası ben birkaç aydır Max Payne, FNAF, GTA V'e bully oynuyorum ve hiç oyunlardan şikayetçi olmadım. Şimdiden iyi eğlenceler:)

The Walking Dead kaldırmıyor telefon.

Gameloft'un modern combat serisini oynayabilirsin FPS oyundur hikayeli ve biraz bana göre Call of Duty tarzıdır. Gangstar Rio oynayabilirsin hatta Gangstar serisinin tüm oyunlarını oynadım ve ençok hoşuma giden Gangstar Rio ve New Orleans dı özellikle New Orleans da karakterini daha iyi özelleştirebilirsin.Gameloft'un yine kaldırdığı ve APK olarak bulabileceğin The Amazing Spider-Man 1 ve 2'si vardır mobilde eşi benzeri olmayan oyunlardır. İsmini tam hatırlamıyorum ama Batman'inde bir açık dünya oyununu yapmıştı bayağı eğlenceliydi yani Gameloft konusunda bunları önerebilirim ayrıca Asphalt Xtreme de oynayabilirsin haklarını Netflix aldı diye biliyorum ama üyeliğin varsa çok rahat oynarsın yoksa da tek çaresi APK yani. Benim söyleyeceklerim bu kadar yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Gameloft'un modern combat serisini oynayabilirsin FPS oyundur hikayeli ve biraz bana göre Call of Duty tarzıdır. Gangstar Rio oynayabilirsin hatta gangstar serisinin tüm oyunlarını oynadım ve ençok hoşuma giden gangstar Rio ve New orleans dı özellikle New orleans da karakterini daha iyi özelleştirebilirsin. Gameloft'un yine kaldırdığı ve APK olarak bulabileceğin The Amazing Spider-Man 1 ve 2'si vardır mobilde eşi benzeri olmayan oyunlardır. İsmini tam hatırlamıyorum ama Batman'inde bir açık dünya oyununu yapmıştı bayağı eğlenceliydi yani Gameloft konusunda bunları önerebilirim ayrıca Asphalt Xtreme de oynayabilirsin haklarını Netflix aldı diye biliyorum ama üyeliğin varsa çok rahat oynarsın yoksa da tek çaresi APK yani. Benim söyleyeceklerim bu kadar yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Çok teşekkürler hepsine bakacağım.

Gameloft'un modern combat serisini oynayabilirsin FPS oyundur hikayeli ve biraz bana göre Call of Duty tarzıdır. Gangstar Rio oynayabilirsin hatta gangstar serisinin tüm oyunlarını oynadım ve ençok hoşuma giden gangstar Rio ve New orleans dı özellikle New orleans da karakterini daha iyi özelleştirebilirsin. Gameloft'un yine kaldırdığı ve APK olarak bulabileceğin The Amazing Spider-Man 1 ve 2'si vardır mobilde eşi benzeri olmayan oyunlardır. İsmini tam hatırlamıyorum ama Batman'inde bir açık dünya oyununu yapmıştı bayağı eğlenceliydi yani Gameloft konusunda bunları önerebilirim ayrıca Asphalt Xtreme de oynayabilirsin haklarını Netflix aldı diye biliyorum ama üyeliğin varsa çok rahat oynarsın yoksa da tek çaresi APK yani. Benim söyleyeceklerim bu kadar yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Hocam önerdiğin oyunlar beni 1 yıl idare eder çok teşekkürler.

Son düzenleme:
1.Virtua Tennis
2. Beat Cop
3. Dragon Sails
4. Goat Sim 3
5. BB Racing 2
6. Tank Stars
7. CarX Drift Racing 2
8. Wreckfest
9. Rush Rally 3
10. Who's Your Daddy
11. Sea Battle 2
12. Rise Of Demons
13. Stumble Guys
14. Dan The Man
15. BADLAND
16. Standoff 2
17. Forgotten Memories
Oynadığım oyunlar bunlar. Hepsini öneririm.

1.virtua tennis.
2. beat cop.
3. Dragon sails.
4. goat SIM 3
5. bb racing 2
6. tank stars.
7. CarX Drift Racing 2
8. wreckfest.
9. rush Rally 3
10. who's your daddy.
11. sea Battle 2
12. Rise of demons.
13. Stumble Guys.
14.dan the man.
15. badland.
16. standoff 2
17. forgotten memories.

Hepsine bakacağım teşekkürler.

1.virtua tennis.
2. beat cop.
3. Dragon sails.
4. goat SIM 3
5. bb racing 2
6. tank stars.
7. CarX Drift Racing 2
8. wreckfest.
9. rush Rally 3
10. who's your daddy.
11. sea Battle 2
12. Rise of demons.
13. Stumble Guys.
14.dan the man.
15. badland.
16. standoff 2
17. forgotten memories.

Hocam bunların çoğunu yeni öğrendim ama çok iyi oyunlar heleki bazılarını bayağı beğendim az bilinen oyun demiştim zaten tam böyle oyunlar arıyordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı