Kaliteli, Müzik ve Oyuncu için Kulaküstü Kulaklık Tavsiyesi

Desibeli bu kadar çok önemsemeyin. Önemli olan içinde bulunan sürücünün kalitesi. Çok yüksek desibel ses verir ama tizlerde, baslarda rezil de olabilir. Kulaklık komplike bir yapıda olduğundan tek bir konu üzerinden düşündüğünüz için işin işinden çıkamazsınız maalesef.
Maalesef hocam bu da benim müzik zevkime giriyor ve müzik gürültülü olmazsa gerçekten müziği dinlemektense kapatmayı bile tercih edebiliyorum. O erdemden yok bende :)

Maalesef hocam bu da benim müzik zevkime giriyor ve müzik gürültülü olmazsa gerçekten müziği dinlemektense kapatmayı bile tercih edebiliyorum. O erdemden yok bende :)
İşte bende ondan bahsediyorum, haklısınız yüksek sesde müzik dinlemek gerçekten ayrı bir zevk ama desibel yüksek olmasına rağmen tizlerde kulağınızı o kadar tırmalarki sesi kısmak zorunda kalırsınız. Burada kulaklığın empedans değeri de devreye giriyor. Onun yanında kullanılan sürücülerin kalitesi, malzemesi ve boyutları da işin içine giriyor. Ben kendi kulaklığımdan örnek vereyim, 113 desibel ses ve 16 Ohm empedans değeri var. Size önerdiğim kulaklık 98 desibel ses veriyor. Benimki 200 TL, o kulaklık 3000 TL. Sizce neden bu fark? :)

İşte bende ondan bahsediyorum, haklısınız yüksek sesde müzik dinlemek gerçekten ayrı bir zevk ama desibel yüksek olmasına rağmen tizlerde kulağınızı o kadar tırmalarki sesi kısmak zorunda kalırsınız. Burada kulaklığın empedans değeri de devreye giriyor. Onun yanında kullanılan sürücülerin kalitesi, malzemesi ve boyutları da işin içine giriyor. Ben kendi kulaklığımdan örnek vereyim, 113 desibel ses ve 16 Ohm empedans değeri var. Size önerdiğim kulaklık 98 desibel ses veriyor. Benimki 200 TL, o kulaklık 3000 TL. Sizce neden bu fark? :)
Haklısınız hocam. Ses kalitesinin artması mükemmel bir duygu. :)

Neden tavsiye etmiyorsunuz merak ettim bende almayı düşünüyorum ve gsp 600 almayı düşünüyorum ikisi arasında kaldım
Sonuna kadar okursanız sevinirim. Kesinlikle Arctis Pro GameDAC öneriyorum.

Sonuna kadar okursanız sevinirim. Kesinlikle Arctis Pro GameDAC öneriyorum.

Pardon kablosuzunu önermiyorsunuz bende kablolusunu önermiyorsunuz zannettim peki size bir sorum olcak arctis pro +dac mi yokla sennheiser gsp 600 mü cok arada kaldım hardcore fps ve competitive oyun hastasıyım şu an ki kulaklığım cloud2 hiç memnum değilim

Ben çok araştırarak aldım, Arctis Pro'da örneğin BF5' te direk oyunun içine giriyorsunuz. Özellikle Prolouge'da muhteşem oluyor. 10 kere izlemişimdir. Arctis Pro derim ben, lütfen GameDAC'lı versiyonunu alın.
Pardon kablosuzunu önermiyorsunuz bende kablolusunu önermiyorsunuz zannettim peki size bir sorum olcak arctis pro +dac mi yokla sennheiser gsp 600 mü cok arada kaldım hardcore fps ve competitive oyun hastasıyım şu an ki kulaklığım cloud2 hiç memnum değilim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı