Kaliteli tişört nereden alabilirim?

EFRELT

Centipat
Daha fazla  
Yaz geldi ve ben tişört almak istiyorum ama o internetteki 200-300TL t-shirtlerin geneli acayip kalitesiz oluyor. Kaliteli bir şey satan yerlerinde tasarımları çok sade oluyor. Nike, Adidas ve Lacoste gibi bana hem güzel baskılı hem de kaliteli tişört alabileceğim bir yer önerebilirsiniz tercihen yabancı ve bilindik markalar olabilir.

Hip-Hop tarzı kıyafet dediğini pek anlamadım. Yaz geldiği için hoodie giymezsin diye düşünüyorum, baskılı tişörtler de her markada var. Ne tarz bir şey istediğinin örneğini atabilir misin?

Yaz geldi ve ben tişört almak istiyorum ama o internetteki 200-300TL t-shirtlerin geneli acayip kalitesiz oluyor. Kaliteli bir şey satan yerlerinde tasarımları çok sade oluyor. Nike, Adidas ve lacoste gibi bana hem güzel baskılı hem de kaliteli tişört alabileceğim bir yer önerebilirsiniz tercihen yabancı ve bilindik markalar olabilir.

Barrels&oil diye bir marka var orada da güzel t-shortler var.

Hip-Hop tarzı kıyafet dediğini pek anlamadım. Yaz geldiği için hoodie giymezsin diye düşünüyorum, baskılı tişörtler de her markada var. Ne tarz bir şey istediğinin örneğini atabilir misin?
Travis scott, carti,palm Angels ve vicinity örnek verebilirim tabi bunlar çok pahalı ve Türkiye'de satışı olmadığı için bunlar dışında bişey istiyorum

Nerden satışı yapıyorlar

Nerden satışı yapıyorlar
Dediğinizi anladım gibi böyle basketbol takımlarının baskılı hali falan oluyor bende o tip giyiniyorum ve DeFacto'da vardı geçen gördüğümde.
Defacto da NBA ürünleri var evet biliyorum ama onları tasarımıda genel olarak basit

Travis scott, carti,palm Angels ve vicinity örnek verebilirim tabi bunlar çok pahalı ve Türkiye'de satışı olmadığı için bunlar dışında bişey istiyorum

Nerden satışı yapıyorlar

Nerden satışı yapıyorlar

Defacto da NBA ürünleri var evet biliyorum ama onları tasarımıda genel olarak basit

Geri
Yukarı