Kaliteli Üçlü Priz Tavsiyesi

PossibleTurco

Kilopat
Makaleler
34
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Benim yaklaşık 10 senedir kullandığım üçlü prizin elektrikle ciddi sıkıntıları olmaya başladı. Mesela kendisine taktığım şarj aletleri "Coil Whine" benzeri sesler çıkartıyor. Bunları başka prize takınca ses çıkmıyor ama. O yüzden yeni bir üçlü almaya karar verdim. Akım korumalı şöyle yaklaşık bir 10-15 metre olursa iyi olur çünkü priz ile yatağım arasında ciddi bir mesafe var. Cevaplarınızı bekliyorum :)

Şunu alıp bunun üstüne normal bir üçlü priz takabilirsiniz.
Maalesef o kadar uzun akım korumalı üçlü priz satılmıyor.

Şunu alıp bunun üstüne normal bir üçlü priz takabilirsiniz.
Maalesef o kadar uzun akım korumalı üçlü priz satılmıyor.

Peki hocam akım korumalı değil ama şöyle Viko veya Nilson priz alsam ne olur? Ya da bundan alsak Viko veya Nilsona takıp kullansak.

Çok masraf olur.
Bağlayarak uzatabilirsiniz ama boşuna masraf olur. Onun yerine bence benim dediğimi yapmak hem daha ucuz olur.

Çok masraf olur.
Bağlayarak uzatabilirsiniz ama boşuna masraf olur. Onun yerine bence benim dediğimi yapmak hem daha ucuz olur.
Peki hocam teşekkürler bundan alıp başka bir prize bağlayıp takacağım o zaman. Önceki prizi hemen değiştirmem lazım bilgisayarla işim var ve o priz yüzünden az kalsın laptopun adaptörü mefta oluyordu patlayacak derecede ısınıyordu başka prizlerde ısınmayan adaptör.

Yeni konular

Geri
Yukarı