Kaliteli ve hızlı kırılmayan uç tavsiyesi

A.E.G

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar hayırlı ramazanlar. Oruç kafayla ne diyor bu demeyin. Durumu şöyle izah edeyim; kalemin ucu çok kırılıyor. Faber Castell marka uçlar kullanıyorum genelde fakat yetti artık. 1 test için 2 tane uç gitti; özet çıkaracağım yazarken kırılıyor yazı stilini bozuyor yok yani. Kaliteli bir uç markası öneriniz var mıdır?

Not: Konu harbiden dalga değil, cidden çok kırılıyor ve rahatsız etmeye başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kırılan uçların büyük kısmı kalem yüzünden olur.

Arkadaşlar selamlar hayırlı ramazanlar. Oruç kafayla ne diyor bu demeyin. Durumu şöyle izah edeyim; kalemin ucu çok kırılıyor. Faber Castell marka uçlar kullanıyorum genelde fakat yetti artık. 1 test için 2 tane uç gitti; özet çıkaracağım yazarken kırılıyor yazı stilini bozuyor yok yani. Kaliteli bir uç markası öneriniz var mıdır?

Not: Konu harbiden dalga değil, cidden çok kırılıyor ve rahatsız etmeye başladı.
0,7 mi?

Arkadaşlar selamlar hayırlı ramazanlar. Oruç kafayla ne diyor bu demeyin. Durumu şöyle izah edeyim; kalemin ucu çok kırılıyor. Faber castell marka uçlar kullanıyorum genelde fakat yetti artık. 1 test için 2 tane uç gitti; özet çıkaracağım yazarken kırılıyor yazı stilini bozuyor yok yani. Kaliteli bir uç markası öneriniz var mıdır?

Mikro.

Yeni konular

Geri
Yukarı