Kaliteli ve hızlı şarj destekli Type-C kablo önerisi

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Samsung S8+ kullanıyorum. Orijinal kablosu 1 yılda bozuldu. Vestel telefondan çıkan kablo ise 2 yıl civarı idare etti ve o da bozuldu. Kaliteli ve hızlı şarj özellikli bir kablo arıyorum. Biraz fazla eğip büktüğümden örgü kablo olsa güzel olur. Aklımda bir fiyat yok ama 50'yi çok geçmese iyi olur, şimdiden teşekkürler.

Sizin USB Type-C değil mi öyleyse bu iyidir.
.

Bütçeyi geçiyor ama orijinal mediamarktan güvenilir bence olur.
Eğer Type-C Type-C ise bu iyidir.

.

Sizin USB Type-C değil mi öyleyse bu iyidir.
.

Bütçeyi geçiyor ama orijinal mediamarktan güvenilir bence olur.
Eğer Type-C Type-C ise bu iyidir.

.

Üstekki orijinal ürün Max 7 8 ay götürdü beni Full evde kullanım ve hiçbir zararlı kullanım olmadan bence artık sargılı ürünler kullanılmalı orijinal ürünler şarj konusunda sürekli yenisini aldırma potansiyeli bulunduran kablolar olarak görüyorum.

Herkese değerli görüşü için teşekkür ederim. Orijinal kabloyu almayı düşünmüyorum, kısa sürede deforme oluyor. Baseus hem daha ucuz, hem daha kaliteli duruyor, sanırım onu alacağım.

Üstekki orijinal ürün Max 7 8 ay götürdü beni Full evde kullanım ve hiçbir zararlı kullanım olmadan bence artık sargılı ürünler kullanılmalı orijinal ürünler şarj konusunda sürekli yenisini aldırma potansiyeli bulunduran kablolar olarak görüyorum.

Ben hızlı şarj açısından dedim gerçekten hızlı bozulabiliyorlar.Yinede orjinali olsun dedim.

Geri
Yukarı