Kalp carpıntısı

Beyler, 1 Nisan'dan beri, yani yaklasık 3 aydır kalp carpıntım var. Son 1.5 yılda hareketsiz bir yasamım oldu. Yas 15 bu arada. Kalp carpıntım var ama bayılma tarzında bir şeyim yok, ara sıra gögüs agrısı falan oluyor. Bir de rahatsızlık hissi. Son 1 haftadır en az 30 dk bisiklet sürüyorum ve genelde sürdügüm yerde yokuş falan var, güzel efor sarf ediyorum. Daha aileme söylemedim ama bu hafta için kesin doktora giderim. Diyelim ki bir sıkıntı oldu da gidemedim, hatta gitme imkanım 0 falan olsa ne yapayım? 1 ay boyunca sürekli spor yapacağım, zaten evde sıkılıyorum. Carpıntı sıkıntısı olanlar yorum yaparsa benim acımdan cok iyi olur.
Annemin iş yerinden daha 23 yaşında bir insan kalpten gitti.Bir kaç ay önce gidip söylemiş ama bir şey yok diyip geçiştirmişler.Dikkat edin,doktor seçiminizi iyi yapın.Çabuk gidin.

Senin yaşlarında benim de başımdan böyle bir şey geçmişti. Benim için zordu birçok hastane dolaştım ve sonuç alamadım sorun psikolojikmiş kafaya takmamaya başladım psikolojik ilaçlar kullandım ve geçti. Muhtemelen elinle durmadan kalbini kontrol ediyorsundur hızlı mı atıyor yavaş mı atıyor diye. Sana önerim doktora görün eğer bir şey çıkmazsa takmamaya çalış kafanı dağıtacak şeyler yap. En zoruda uyurken oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı