Kalp Krizi Geçirilen Anime

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar. Geçen sefer bu hangi şarkı diye sormuştum.:) Bu defa bu hangi anime ile devam ediyorum.:D
Az önce Youtube'da anime vinelere bakıyordum. Bir animeye denk geldim. Animenin bir sahnesinde adam kalp krizi geçiriyordu, sonra ona bakan başka bir kadın ve, sonra herkes. Daha sonra araba kazaları olmaya ve bir uçak düşmeye başladı.
Video linki verirdim ama, ceza alır mıyım?(n) Videoda son zamanlarda mehşur olan bir laf söylüyorlar ve patlamalar oluyor.:sentinel:

Son düzenleme:
Death Note olabilir. Onda da herkez kalp krizi geçiriyordu. :D

Death Note. Başka bir animede böyle bir olay örgüsü yok bildiğim kadarıyla.

Death note'de uçak düştüğünü hatırlamıyorum ben :D Video atabilir misin ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Video paylaştın diye ceza vereceklerse bu forumda durmak hata olurdu zaten :) Video linki koysaydın da görseydik keşke :)

Şimdi burası Türkiye facebook sayfası olsaydı "zaaaaaaaa" ya da "la ne ğomik la ahsfaggs" tarzı yorumları görürdük. Paylaş bakıyım videoyu merakım uyandı :D

Tama paylaşıyorum. Death Note değil sanki. Benden günah gitti.:D Bu arada 2 tane aradığım anime var.:) Aradığım animeler:
0:40-0:48 arası
0:50-1:09 arası
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video paylaştın diye ceza vereceklerse bu forumda durmak hata olurdu zaten :) Video linki koysaydın da görseydik keşke :)
Koydum.
Death note'de uçak düştüğünü hatırlamıyorum ben :D Video atabilir misin ?
Zaten insanlar sokakta rastgele kalp krizi geçiriyor.:D Sonra kazalar oluyor ve, uçak düşüyor.

0:40-0:48 arasında ki anime Aldnoah Zero. Evet bu sahneyi güzel yapmışlar ama genel olarak çokta tavsiye edilecek bir seri değil. Yine de sen bilirsin.

• Beğen
İfadeler: CYP
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı