Kalp ritmiyle kafam titriyor

1 haftadır kafama bir titreme geldi. Yatarken kalp ritmimle birlikte kafam da titriyor. Ayakta falanken de birazcık titremeye başladı. Psikolojim bozuldu. Bu geçer mi? Ne yapmam gerekiyor.
Bende de arada oluyor ama psikoloji bozacak kadar değil benimki. Sigara, sağlıksız, düzensiz beslenmedir diye düşünüyorum bendekini.

1 haftadır kafama bir titreme geldi. Yatarken kalp ritmimle birlikte kafam da titriyor. Ayakta falanken de birazcık titremeye başladı. Psikolojim bozuldu. Bu geçer mi? Ne yapmam gerekiyor.

Bende uyurken kalp ritmime uyanıyorum, o kadar güçlü atıyor ki titriyor vücudum ama 6 ay önce kontrole gitmiştim bir sorun yoktu, o yüzden pek önem vermiyorum. Sende de aynısı olabilir.

Galiba Ramazan'ın yan etkisi olmuş,baya bı zaman geçti ama belki yaşayan vardır yazayım deneyimimi.Ramazanda vücudum her zamankinden farklı bir olaya giriştiği için yan etkisini görmüşüm,binevi psikolojik.Ramazan Bayramı'nda tamamen geçti ve rahat bı nefes aldım.Doktora falan gitmedim,ailem psikolojiktir kafana takma dedi ve öyle de oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı