Kamera ışığı oyun oynarken yandı

Yaşıma bak ona göre konuş benimle.

Sen insanlara karışamazsın eğer karışırsan bende sana karışırım bir de beddua ediyor çok iyi olmuş diyor hay Allah'ım ya biraz büyüde öyle gel.
Kardeşim zora düşmen için tüm limitin çekilmesi gerekmiyor. 100 tl bile çekilmiş olsa saçma bi oyunda hile yapmak için değer mi? "Tebrikler bilgisayarına virüs bulaştırmışsın böyle devam" diyecek değiliz ya.

Kardeşim şu forumun bozulan kitlesinde hile duyarı gördüm ya. Pes. Adam isterse sabaha kadar sövebilir. Emeği ile oynayanların emeğini yok ediyorsunuz. Üniversite okuyorum okulun stresinden uzakta kuzenimle eğlenmek için 2 el CS atalım diyoruz rekabetçi giriyoruz karşı takım Full hile. Stres attığım oyunda sinir krizi geçiriyorum. Hile yapanın bir de marifetmiş gibi savunduğu günlere ne ara geldik...

Ben de hileye karşı bir insanım bir arkadaş bizim oyunumuzu dağıttı hile açarak bende intikam alma peşindeydim normalde hile kullanmam.

Çok kötü olay yahu : ( Virüs olabilir. Değilse kamerayı ya çöpe at ya da bantla

Bir de bir sorum olacak diyelim bu arkadaş izleniyor, kim neden ne için izler?
İfşa.
Hile indirebilir buna sen karışamazsın ve kredi kartını çalsalar da en fazla kaç TL çekecekler 3D doğrulaması olmadan?
Ya bu nasıl zihniyet, adam hile indirebilir diyor ya, biz genelde o hilecilerin analarını bırakmıyoruz ama sen bilirsin, yosun tutmuşsun.

Çıldıracağım resmen.

Daha adam tarama yapmamış rapor göndermemiş nasıl emin oluyorsunuz virüsten?

MBAM ve KIS 2021 ile tarama yapın. A-V yoksa bulunsun. Ücretsiz istiyorsan KSC Free/Bitdefender Free Protection öneriyorum.

Ayrıca her virüs bulaştığında format zihniyeti var hala buradan onlara selam olsun ;). Formatla gitmeyen virüslerde var.

Ya bu nasıl zihniyet, adam hile indirebilir diyor ya, biz genelde o hilecilerin analarını bırakmıyoruz ama sen bilirsin, yorsun tutmuşsun.

Diğer kullanıcıları rahatsız etmediği sürece hile yapmasında bir sorun göremiyorum. Tabii bu arkadaş "intikam almak" amacıyla indirdiği için muhtemelen bir başkasını rahatsız eden bir hile indirmiş, o ayrı konu.

Çıldıracağım resmen.

Daha adam tarama yapmamış rapor göndermemiş nasıl emin oluyorsunuz virüsten?

MBAM ve KIS 2021 ile tarama yapın. A-V yoksa bulunsun. Ücretsiz istiyorsan KSC Free/Bitdefender Free Protection öneriyorum.

Ayrıca her virüs bulaştığında format zihniyeti var hala buradan onlara selam olsun ;). Formatla gitmeyen virüslerde var.
BIOS güncellemelerini düzenli yapan birisiysen BIOS'a bulaşacak kadar sağlam yazılmış virüs yok şu an piyasada. Formatla kralı bile gider.

Geri
Yukarı