Kamera ve günlük kullanım için iPhone 7 yeter mi?

narab87

Hectopat
Daha fazla  
Sorum gayet basit, günlük kullanım ve kamera için iPhone7 almak mi daha iyi olur, yoksa 48MP 4 GB RAM'e sahip standart bir Android telefon mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pixel boyutu hiçbir şey ifade etmez. iPhone 6-7 bu cihazlar özellikle yoğun kullanım varsa ve son sürüm ios'da kullanılacaksa batarya performansı olarak artık anne telefonu. 7 Plus olsa günü çıkartmaya biraz daha yardımcı olabilir. Bütçe belirtirsen iyi olur.
iPhone 7'nin piyasa fiyatındaki android cihazlardaki kamera performansı sulu boya, çamur gibidir.

Eh işte idare eder diyebilirim. 3 ay öncesine kadar 6S vardı iOS 12.4 ve Deji batarya ile ortalama 4 saat ekran süresi veriyordu. iOS 15.8'e kadar güncelleme aldı ama ben yükseltmemiştim performansı etkiliyor diye son zamanlarda uygulama destekleride azalınca yeni telefona geçtim.

Bende 7+ vardı. Batarya, 8-8.5 saat ekran suresi için 2 tam dolum + 1 defa %80 dolum anca yetiyordu. Instagram'da falan batarya %40-45 altına indiğinde veya güç tasarrufuna aldığım zaman ses önden gidiyor video arkadan geliyordu. iPhone istiyorsanız en azından 8-8+ alın.

Bütçe belirtirseniz daha iyi olur 7 değil de 7 Plus almanızı tavsiye ederim enaz, bende 32 GB'lık versiyon var günlük kullanımda yetiyor.

Geri
Yukarı