Kameranın WhatsApp web QR kodunu görmemesi

Hokus Pokus

Centipat
Arkadaşlar selam. WhatsApp web kullanmak için kamerama QR kodu tuttuğumda okumuyor(kamera lensi aşırı çizik oludğundan dolayı). Ben bu şeyi nasıl halledeceğim. WhatsApp Web'i kullanmak istiyorum fakat kameramın kötülüğünden QR kodu görmüyor cihaz. Yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de arka kameramda benzer lekeler olduğundan giremiyorum, 5 dakika falan uğraşıp bütün açılardan okutmayı denedim, bir noktada sanırım okudu ve direkt giriş yaptı. Elimde olan bilgiyi aktarayım, fake kameralar ile ön kamera ile çektiginiz QR kodu telefon kamerası gibi tanıtma yolu çok öneriliyordu ya da benzeri olan direkt ön kameradan okutma. Ben tonlarca uygulama denedim fakat hiçbiri sonuç vermedi, başka bir öneri ise emulator ile giriş yaparak kullanma.

Ben de arka kameramda benzer lekeler olduğundan giremiyorum, 5 dakika falan uğraşıp bütün açılardan okutmayı denedim, bir noktada sanırım okudu ve direkt giriş yaptı. Elimde olan bilgiyi aktarayım, fake kameralar ile ön kamera ile çektiginiz QR kodu telefon kamerası gibi tanıtma yolu çok öneriliyordu ya da benzeri olan direkt ön kameradan okutma. Ben tonlarca uygulama denedim fakat hiçbiri sonuç vermedi, başka bir öneri ise emulator ile giriş yaparak kullanma.
Aslında başka telefondan fotoğrafını çekip bu telefondan giriş yapmayı çok isterdim ak kod sürekli yenileniyor. Bu olay çok üzücü

Geri
Yukarı