Kamerası iyi olan telefon önerisi

Dragonsaw

Picopat
Daha fazla  
Kamerası iyi olan telefon önerisi?

Arkadaşlar merhaba ben genel olarak. Sokaklarda, Gezdiğim ve arada sırada köye giderken gezdiğim sırada çok güzel kareler görüyorum ve bunları kaliteli bir şekilde ölümsüzleştirmek istiyorum. Benim için telefon önerilerinizi bekliyorum.

Marka Samsung olabilir ama fark etmez ama üzmeyecek bir şey olması işime gelir. (iPhone istemiyorum)
Şu anki telefon kamerası 16MP
Zoom kalitesi iyi olursa mükemmel olur.

Bütçe: 7-8 Bin.

Kamerası iyi olan telefon önerisi?

Arkadaşlar merhaba ben genel olarak. Sokaklarda, gezdiğim ve arada sırada köye giderken gezdiğim sırada çok güzel kareler görüyorum ve bunları kaliteli bir şekilde ölümsüzleştirmek istiyorum. Benim için telefon önerilerinizi bekliyorum.

Marka Samsung olabilir ama fark etmez ama üzmeyecek bir şey olması işime gelir. (iPhone istemiyorum)
Şu anki telefon kamerası 16MP.
Zoom kalitesi iyi olursa mükemmel olur.

Bütçe: 7-8 bin.

Samsung Galaxy A24. 50 MP kamerası var ve güncelleme garantisi var Samsung'un cihaz Android 14 ve en son One UI sürümüne güncellendi Android 17 yede güncellenicektir.

@ruzgaew @SadeceYiğit @Kertaumaka
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.

A24 kamera çözünürlüğü 50 MP ama daha teknolojik olmasına rağmen S10 kamera çözünürlüğü 12 MP sebebi nedir ?

S10 Kamera çözünürlüğü düşük fakat. Özellikleri daha çok bu durumda hangisini tercih etmeliyim ?

1711322502160.png

A24 kamera çözünürlüğü 50 MP ama daha teknolojik olmasına rağmen S10 kamera çözünürlüğü 12 MP sebebi nedir?

S10 kamera çözünürlüğü düşük fakat. Özellikleri daha çok bu durumda hangisini tercih etmeliyim?

Eki Görüntüle 2149903

S10 sadece kamerada değil, her anlamda tokatlar geçer. Kamerada megapiksel değeri çok önemli değil. Aradaki farkı çok hissedemezsin. YouTube'da falan da görürsün zaten karşılaştırmaları.

A24 kamera çözünürlüğü 50 MP ama daha teknolojik olmasına rağmen S10 kamera çözünürlüğü 12 MP sebebi nedir ?

S10 Kamera çözünürlüğü düşük fakat. Özellikleri daha çok bu durumda hangisini tercih etmeliyim ?

Eki Görüntüle 2149903
Rica ederim. S10 her konuda önde, megapiksel değeri fazla önemli değil. Temiz 2.el bulunursa tercih etmenizi öneririm.

Rica ederim. S10 her konuda önde, megapiksel değeri fazla önemli değil. Temiz 2.el bulunursa tercih etmenizi öneririm.
Abimin tanıdığı telefoncu var oradan 1.5 yıl önce almıştım temiz bir şey vermişti. Acaba onun bana sattığı telefonu tekrar ona verip + üstüne para verip acaba cihazı takas ede bilirsem çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı