[Kamu Spotu] Neden IDM lisansını kendi sayfasından satın almalısınız?

Buradan nasıl alınıyor o zaman?

Dosya Ekleri

• comtr.png
    24,7 KB · Görüntüleme: 105
Bir bardak soğuk su için hocam isterseniz siz. Geçmiş olsun.
Soğuk suyu bana yardımcı olmazsa Hepsiburada'ya içireceğim ben. Bir saat konuştum telefonda ürünün korsan olduğunu anlamaları için. Parayı yolda bulmuyorum, iademi alana kadar arayacağım hakkımı.
Güncelleme 1: Hepsiburada Liya Yazılım'ın IDM satış sayfasını kaldırmış. Fakat satıcı profili ve ilanları hâlâ duruyor.
Güncelleme 2: Az önce Hepsiburada'yı aradım bilgi almak için, cuma günü açılan iade talebini bulamadılar. "Sitemizde satılan tüm ürünler orijinaldir, yine de talebinizi oluşturuyorum." deyip bir talep daha oluşturdular, "ilgili birim" inceleyecekmiş durumu. Cuma günü oluşturulan taleple ilgili e-posta gelmemişti, bu sefer geldi. Gerekli ekran görüntülerini, bilgi ve linkleri gönderdim kendilerine. Perşembe gününe kadar bir cevap gelmezse:
Güncelleme 3: Süreç lehime sonuçlanır gibi oldu fakat hâlâ gelen mesajlarda kargo yapmam isteniyordu. Arayıp bu durumu anlattım, "Yanlış anlaşılma olmuştur." cümlesiyle beraber bir talep daha oluşturuldu. "Büyük ihtimalle" yarın aranacakmışım, şimdiye kadar kimse aramamıştı ama bakalım.
Bu arada, hakem heyetine başvuru süreci 1 ay kadar sürebiliyormuş, o yüzden Hepsiburada ile uzlaşma yolunda gidiyorum.

IDM yerine Free dowload Manager kullanabilirsiniz şahsen bu bile çok işe yarar.

IDM yerine Free dowload Manager kullanabilirsiniz, şahsen bu bile çok işe yarar.
Yıllarca korsan kullandım IDM'yi, borcumu ödeyeyim dedim, karma kurbanı oldum
14 günün ardından, sonunda pes ettiler.

Hepsiburada'dan aldığı dijital ürünün korsan olduğunu fark edip de iade etmek isteyen arkadaşlara önerim; konuştuğunuz temsilciye mutlaka ama mutlaka ürünün fiziksel bir şey olmadığını, dolayısıyla kargoya veremeyeceğinizi belirtin ve iade talebinize not olarak eklettirin bu bilgiyi.
IDM'yi de abidik gubidik satıcılardan almayın, sonra 2 hafta uğraşırsınız benim gibi
Yetkili satıcı Lacivert Bilgisayar'ın sayfasına buradan gidiyorsunuz.

@Eren AK IDM'nin modifiyeli çok sürümü var. Bazılarında etkinleştirme seçeneği kökünden kapatılıyor, bazılarında ise kurulumda otomatik girilen anahtarı sonradan kontrol etmeyecek şekilde düzenleniyor. Eskiden kullandıklarım bu şekilde lisanslanıyordu, artık korsancılıktan emekli olduğum için kullandığım programlara lisans satın almaya çalışıyorum, lisanslı yazılım kullanmak da zevkliymiş, tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…