KamudanHaber Lise Sınavların İptal Olup Olmayacağı Paylaşımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sınavları tek celsede iptal etmek öğrencilerin tamamıyla ders konusunu boşlamasına sebep olurdu. Ama durum şöyle ki zaten fazla bir vakit kalmadı okulların kapanmasına, köprüden önce ki son çıkışta öğrenciler. Çalışacak adam zaten okula güvenerek çalışmaz. Kendi çabası ve gayreti vardır.

Kapanmadan önce derse en az 10 kişi giriyordu, şuan 5 kişiyi zor görüyoruz liseye gitmiyorum ama diğer okullarda aynı şekil olduğuna eminim.

Kapanmadan önce derse en az 10 kişi giriyordu, şu an 5 kişiyi zor görüyoruz liseye gitmiyorum ama diğer okullarda aynı şekil olduğuna eminim.

İlk sınavlardan önce 25 kişinin derse girdiği sınıftan artık sadece 10 kişi giriyor hocam. Bir de 11. sınıf gerisini siz düşünün. Zaten çoğu hoca konuları bitirdi TYT tekrar yapıyor artık.

İlk sınavlardan önce 25 kişinin derse girdiği sınıftan artık sadece 10 kişi giriyor hocam. Bir de 11. sınıf gerisini siz düşünün. Zaten çoğu hoca konuları bitirdi TYT tekrar yapıyor artık.

Hocam bizim sınava 28 gün kaldı, hoca girin diye bas bas bağırıyor konu tekrarları yapmaya başlayacağız ama kimsenin taktığı yok.

Bilindik bir özel okuldayım. Bizde deli gibi takibi yapılıyor katılımların. Genelde 2-3 kişi olmuyor en fazla.
Kapanmadan önce derse en az 10 kişi giriyordu, şuan 5 kişiyi zor görüyoruz liseye gitmiyorum ama diğer okullarda aynı şekil olduğuna eminim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı