Kamuflaj elbise önerileri

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar bu aralar kamuflaj desenli elbiselere merak sardım.
Gömlek - Bandana - Gömlek - Ceket - Pantolon 5'lisini almak istiyorum.

Bazı modeller var bildiğin asker kıyafeti, takınca amele herifin teki olup çıkıyorsun.
Bazılarının ise tasarımı ve kalitesi çok fark yaratıyor. Bir moda haline getiriyor elbiseyi.

Aşağıdaki tarzda ürünleri nereden bulurum? Önerileriniz var mı?

Mesela aşağıdaki gömlek tam istediğim tarzda : Erkek versiyonu yani incik boncuksuzunu arıyorum.

pict14.jpg

Aynı şekilde bu gömlek de tam istediğim tarzda : Nedense hep bayanların üzerindekileri beğeniyorum :)

T23310BV77001_1_org.jpg

Mesela bu tarz bir ceket ancak üzerimde düzgün duracak, amele montu veya ceketi olmayacak.

Topshop-kamuflaj-mont.jpg

Pantolon olarak ise vücuduma uygun bu tarz bir şey :

eticaret_urunler_4_1_kopya_4.jpg

Mesela bu arkadaşımız parasıyla rezil olmuş :)

557606147_628.jpg

Buyuk ihtimalle İstanbulda oturuyorsun. Belki Poligon Giyimde bulabilirsin. İnternet sitesine bi bak derim.

Elimde 0 botlar var, orjinal devlet malı. Lazımsa gönderebilirim. :LOL:
Profil fotoğrafın daha bir anlamlı oldu artık benim için :) Mesela sendeki kıyafetler, iyi niyetle söylüyorum ancak amele kıyafeti gibi durur gündelik kullanımda :) Birde devlet postalları hoşuma gitmiyor :) Çok teşekkür ediyorum.
Hayırdır askerlik provası mı yapıyoruz?
Şuna bir göz atın: http://www.orduaskerimalzemeleri.com/urun/37/amerikan-kamuflajı.html

Tabi şu tarz hiç fena olmazdı:
Eki Görüntüle 40839
Abicim, bu arkadaş gibi giyinip bir yere gidersem adama gülerler :) Hiç hoş durmamış bence.
Renkler falan gerçekten berbat. Ben daha havalı ve gündelik kullanıma uygun şeyler arıyorum :)
Takım yakışmaz, sadece pantolon alırsan daha iyidir.

Şu mesela.

eticaret_urunler_3_DSC_0096_3.jpg
Renk olarak yeşil ağırlıklı olmasını istiyorum, bu konudaki fikrim net.
Siyah botlarım var ancak ne kadar uyumlu gider bilmiyorum, yeşil pantolonun altına yeşil bot lazım galiba.

Bütçem de belli yani. 300-400 liraya sıkıştırmam gerekiyor. Gömleği kesinlikle almak istiyorum, gündelik her şeyde kullanılabilir.
Mont yerine ise ceket daha iyi gider diye düşünüyorum, şöyle dışarıdan bakıldığında bir tarzı olsun istiyorum.

Yani benim amacım devlet postalları ile tamamen alakasız :) @Roquish

Şimdi tarzınızı anladım. Evet Askeri kamuflaj olacak ama fazlada sırıtmayacak tam anlamıyla göze hitap edecek.:)
Ustada, en iyisi Av malzemesi satılan yerlere uğrayıp bakman, eğer o anda ellerinde yoksa bile siparişle getirtebilirler, yeter ki senin sevdiğin tarzı öğrensinler.

Profil fotoğrafın daha bir anlamlı oldu artık benim için :) Mesela sendeki kıyafetler, iyi niyetle söylüyorum ancak amele kıyafeti gibi durur gündelik kullanımda :) Birde devlet postalları hoşuma gitmiyor :) Çok teşekkür ediyorum.

Abicim, bu arkadaş gibi giyinip bir yere gidersem adama gülerler :) Hiç hoş durmamış bence.
Renkler falan gerçekten berbat. Ben daha havalı ve gündelik kullanıma uygun şeyler arıyorum :)

Renk olarak yeşil ağırlıklı olmasını istiyorum, bu konudaki fikrim net.
Siyah botlarım var ancak ne kadar uyumlu gider bilmiyorum, yeşil pantolonun altına yeşil bot lazım galiba.

Bütçem de belli yani. 300-400 liraya sıkıştırmam gerekiyor. Gömleği kesinlikle almak istiyorum, gündelik her şeyde kullanılabilir.
Mont yerine ise ceket daha iyi gider diye düşünüyorum, şöyle dışarıdan bakıldığında bir tarzı olsun istiyorum.

Yani benim amacım devlet postalları ile tamamen alakasız :) @Roquish
Doğrudur hocam, üstümdeki JÖH montu zaten kolay bulamazsın. Senin istediğin zaten belli gündelik yaşantıda giyilen kıyafetler, askeri değilde modaya hitap eden tarzlar.

Şimdi tarzınızı anladım. Evet Askeri kamuflaj olacak ama fazlada sırıtmayacak tam anlamıyla göze hitap edecek.:)
Ustada, en iyisi Av malzemesi satılan yerlere uğrayıp bakman, eğer o anda ellerinde yoksa bile siparişle getirtebilirler, yeter ki senin sevdiğin tarzı öğrensinler.
Katılıyorum, elbiseleri aldıktan sonra doğruca terziye. Ufak bir düzenleme ile istediğin kalıbı, tarzı elde edersin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı