Kan testinde sigara çıkar mı?

Korktuğunuz nedir tam olarak? Aileden falan korkma durumu söz konusu ise hiç kullanmasaydınız.

Ailem öğrenirse diye ortamda öyle içime çekmeden 2-3 tane içmişimdir zaten o yüzden soruyorum saçma bir sebepten içiyorsun denmesini istemiyorum.
Aileden gizli içilen sigara vakası geliyor. Periferik yayma testinde hatırladığım kadarıyla beyaz kan hücrelerinin daha yoğun şekilde bir arada olmasına sebebiyet veriyordu. Sigaranın etkisi 1 hafta kullanmama ile geçmez. Ciddi ararlarsa elbette çıkar ancak 1 aylık içtiğini pasif içicilik ile ört pas edebilirsin.
Tamamdır çok teşekkürler

Direk sigara içtiğini gösteren bir şey yok tam kan testinde, uzun süre içersen hoca genel değerlerden çıkarım yapabiliyor ve soruyor sigara içiyor musun diye. Sorarsa içmiyorum de, ailen yoksa yanında 1 ay içtim bıraktım da diyebilirsin ama fark etmesi zor.
Bu arada içmeyin bea bırakması imkansız.

Direk sigara içtiğini gösteren bir şey yok tam kan testinde, uzun süre içersen hoca genel değerlerden çıkarım yapabiliyor ve soruyor sigara içiyor musun diye. Sorarsa içmiyorum de, ailen yoksa yanında 1 ay içtim bıraktım da diyebilirsin ama fark etmesi zor.
Bu arada içmeyin bea bırakması imkansız.

İçmem zaten hastane biraz uzakta sonuçları almaya babam gidecek sizce bende yanında gideyim mi doktor sigara içiyor mu diye sorunca babam hayır der zaten gideyim mi sizce bende yanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı