Kan verdikten 10 dk sonra bayılmak normal mi?

O zaman bilemiyorum hocam ben olsam sonrasında bir daha kan vermem. Neden kan veriyorsunuz bu arada yanlış anlamayın böyle konulara birazcık ilgim varda.

Kuzenim laboratuvar teknikeri 9 ay oldu mesleğe başlıyalı ziyarete gittim gel kan aliyim dedi verdim öyle. Acaba kan değerlerimde problem mi var diye tekrar versem mi?

Arkadaşlar merhaba bugün 1 tüp kan verdim. Yaklaşık 10dk sonra bayıldım, beni kaldırdılar sonra tekrar bayıldım. Aileme de söyleyemiyorum bir sorun çıkar mı bu durumdan? Sabah 11 gibi kahvaltı yaptım, 3 gibi kan verdim. Bayıldıktan sonra tenim sararmış ve aşırı terlemiştim.

Ne için kan vermiştiniz? Bu arada ailenize söyleyin bence, bir tüp kan verdikten sonra bayılmak normal değil.

Ergenlik dönemimde kansızlık sorunum vardı. Doktor kan vermeyi, bana yasaklamıştı. Sizde de bu tarz bir durum olabilir. Bence acilen bir doktora danışın.

Hocam 19 yaşındayım sağlık ocağına gittim doktor normal dedi ama bilemedim ilk defa yaşadım.

Ne için kan vermiştiniz? Bu arada ailenize söyleyin bence, bir tüp kan verdikten sonra bayılmak normal değil.

Hocam yukarıda belirttim öylesine verdimde laf ederler diye söylemek istemedim.

Hocam bence şekersiz kaldınız yani heyecandan oldu gibi. Bir dahakine şekerli birşeyler veya tuzlu ayran işe yararsa deneyin derim.

1 dakika ise normaldir hocam. Endişelenmenizi gerektiren bir husus yok ortada. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı