Kanada'da lise nasıl okunur ve ne kadar tutar?

Evet birazcık geç kaldım. Kanada'da lise okumak için belirli bir sınav yok yani sınavsız. Bazı şirketler sınav istiyorlar İngilizcenizden emin olmak için. Ama Kanada hükümeti öyle bir sınav istemiyor. Bir aracı şirket ile görüşün. Şirketten şirkete ve eyaletten eyalete değişmek ile beraber yıllık 25.000 Cad. Aile yanında kalacağınızı da unutmayın.

Bir sorunuz varsa veya detay sormak isterseniz yazabilirsiniz.

...Şirketten şirkete ve eyaletten etalete değişmek ile beraber yıllık 25.000 Cad...
1601462682909.png

Ha o durum birazcık sıkıntılıymış ya 😕.

Ben baktığımda 125.000’di ;( . Benim maddi durumum iyi bu işlerde maalesef para konuşuyor keşke hayallerimiz dolara sığmaza.
Ekonomi bakanımız bile "Ben kur işleriyle ilgilenmiyorum." dediğinden dolayı pek bir şey beklememek lazım. Desene yine Türkiye'de sıkıştım :D.

Ekonomi bakanımız bile "Ben kur işleriyle ilgilenmiyorum." Dediğinden dolayı pek bir şey beklememek lazım. Desene yine Türkiye'de sıkıştım :D.

Üniversite için Almanya'da Almanca okursan bölümünü 78€ bir dönem. Yani makine mühendisi olacaksan eğitim dili Almanca olacak.
Üniversite için Almanya'da Almanca okursan bölümünü 78€ bir dönem. Yani makine mühendisi olacaksan eğitim dili Almanca olacak.

78€ verilemeyecek bir ora değil 750₺ civari bence aşırı ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı