Kanada'ya belge göndermek için firma önerisi

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 381

Pxn

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Paylaşımlı Scooter
İyi akşamlar arkadaşlar, ben Kanada'ya 20 sayfa belge göndereceğim. PTT'nin turpex'ine hiç güvenmiyorum ve PTT olduğu için yavaş olacağını tahmin ediyorum.
UPS'in servisi ve ücretleri hakkında hiç bilgim yok, direk olarak DHL'den gönderide ise ücret çok çıkıyor.
Yurt dışına gönderim yapan hızlı ve uygun fiyatlı firma önerirseniz çok sevinirim, daha önce de iyi/kötü deneyimi olan olursa da bilgilenmek çok çok iyi olur.

İyi akşamlar arkadaşlar, ben Kanada'ya 20 sayfa belge göndereceğim. PTT'nin turpex'ine hiç güvenmiyorum ve PTT olduğu için yavaş olacağını tahmin ediyorum.
UPS'in servisi ve ücretleri hakkında hiç bilgim yok, direk olarak DHL'den gönderide ise ücret çok çıkıyor.
Yurt dışına gönderim yapan hızlı ve uygun fiyatlı firma önerirseniz çok sevinirim, daha önce de iyi/kötü deneyimi olan olursa da bilgilenmek çok çok iyi olur.
UPS'e git bak bence.

Çokmuş. Çok lazım değilse gönderme. Lazımsa PTT ile at en fazla ne olabilir ki?

Kanada için iş başvuru formu, noter onaylı pasaport belgeleri vs.

Güncelleme: Kanada'ya evrakları 146TL ücret ile PTT'den normal kargo ile gönderim sağladım.
Turpex ile fiyat 750TL civarında idi, turpex ile kimlik veya pasaport fotokopisi gönderilemiyormuş.

Konuyla ilgili problem yaşayan varsa etiketleyerek sorularını sorabilirler.
PTT normal kargoda ise problem olmuyormuş ve fiyat farkı inanılmaz.

PTT Kargo: 146TL Antalya-Kanada evrak.
PTT Turpex: 750TL Antalya-Kanada evrak (passport vs. fotokopisi yasak).
DHL: 1900TL Antalya-Kanada evrak.
UPS: 1550TL Antalya-Kanada evrak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı