Kanal Hakkındaki Önerileriniz

• Konuyu başlatan Xion
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 423

Xion

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni bir kanal açmak için kolları sıvadım. Kanalım herkesin alışmış olduğu oyun kanallarından değil. İçinde az da olsa oyun olacak fakat konsept o değil. Kanalımın konsepti internet. İnternet derken neyi kastediyorsun derseniz internetteki işe yarayan web siteleri ya da internet hakkında bilmeniz gerekenler gibi şeyleri videoya kaydedeceğim. Ancak size birkaç soru soracağım;
İlk olarak sizce kanalımın adı ne olmalı? (Aklımda birkaç fikir var ama sizlerin de fikirlerini duymak istedim)
İkinci sorum sizce reklam almalı mıyım? [Örnek olarak Facebook (Herkesin bildiği bir site diye isim verdim), benden reklam alacak ve ben onun sitesini inceleyeceğim ve kayıt altına alacağım. Tabi ki de bütün siteleri böyle tanıtmayacağım. Bazı gerçekten yararlı siteleri hiçbir kar gütmeden inceleyeceğim]
Üçüncü olarak kaynak nereden bulabilirim?
Dördüncü olarak 15 yaşındayım, ergenliğe girdim (Küfürü pek sevmem ve kullanmam) sesim çok güzel değil ama kalın. Sizce sorun olur mu?
Beşinci ve son sorum ise sizce bu proje tutar mı?

Not: Kanalımda, açacak olduğum kanal, sadece web sitesi tanıtımı değil, ayrıca bilgisayar programları ve bazı küçük evde yapılabilecek işe yarar aletleri tanıtacağım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı