Kanal tedavisi acıtır mı?

Ben ilk gün sıvı tükettim ama 2. gün normal yemekler yemeğe başladım ama yemeği yerken ilk 5 gün diğer tarafından yedim.
Ben yan taraftan yerken elimde olmadan diğer tarafa kaçirabiliyorum. 1 hafta çorba yiyeceğim o zaman.

Kesinlikle katılıyorum. 1 gün ağzımı kapalı tuttum sırf o yüzden. :D
Bu ağrıyı geçirecekse 1 hafta açık tutmaya razıyım 😀. Zaten ağzımı açık tutunca ağrının hafiflediğini fark ettiğimden beri ağzım açık geziyorum.

Sonunda randevu aldım 7 Temmuz'da gidiyorum.🫡

O kadar acıtacağını düşünmesem de yine de biraz tırsıyorum. Acısı anlık mı ve çok mu acıyor?

Şu anki ağrısi yüzünden ne yemek yiyebiliyor ne de uyuyabiliyorum. İkidebir dexday içmekten midem delinmek üzere. Denemediğim yöntem kalmadı acıtsa da gideceğim özellikle çürük yan dişin köküne de bulaştı. Zaten çürük bulaşan yer ağrıyor şu an. Ağrı kökte olduğu için ne yapsam işe yaramıyor.

2 hafta önce yaptirdim ilk uyusturan ilac ise yaramadi 2'yi vurdu sadece sinirleri alirken iğne sokuyor disine o hafif bir hissettiriyor tek sorun ağzinin uzun sure acik kalmasi hala cenem ağrıyor 😂

Ön dişse acıyor, diğer dişlerse çok acımıyor ama uyuşturucu iğneyi batırırken acıyor bayağı
İğne sorun değil. Arka diş ağrıyan dişim.

2 hafta önce yaptirdim ilk uyusturan ilac ise yaramadi 2'yi vurdu sadece sinirleri alirken iğne sokuyor disine o hafif bir hissettiriyor tek sorun ağzinin uzun sure acik kalmasi hala cenem ağrıyor 😂
Yapacak bir şey yok 😅. Diş ağrısı > Çene ağrısı.

Geri
Yukarı