Kanal tedavisi aylar sonra ağrı yapıyor

m1cope

Kilopat
Kanal yapıldıktan sonra ağrı hissetmedim. Birinin üzerinden neredeyse 1 yıl geçti diğerinin üzerinden sadece 1 ay geçti ama ara ara özellikle 1 ay önce yapılan çok ağrıyor. Durup dururken değil bastırırsam ya da yan tarafında dokunursam ağrıyor. Sızlama şeklinde bir ağrı.
Sıkıntılı bir durum mu acaba? Azı dişimde olduğu için normal mi yoksa sorun mu var bilemedim.
1 yıl önce yapılanda normalde bir sıkıntı yok ama dişlerimi birbirine vurursam ufak bir sızlamayla beraber hassasiyet oluyor çok dert değil. Ama bahsettiğim 1 ay önce yapılan yüzünden ara ara yemek yiyemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biz doktor değiliz bence en iyisi doktora sorun buradan sorununuzu anlamamız mümkün değil.

Gideceğim ama zaten hafta sonu olduğu için randevuya daha bayağı süre var. Belki kanalın ara ara ağrı yapması normaldir falan bir bilgisi olur diye önce buraya bir sormak istedim.

Ben de 2 kere yaptırdım birini 1 ay önce diğerini 2 gün önce 1 ay önceki yaptırdıktan sonra ağrıdı ama şu an hiçbir şey yok 2 gün önce yaptırdığımda şu an hafif ağrıyor ama yemek yemediğim sürece sıkıntı olmuyor. 1 2 haftaya onunda ağrımayacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı