Kanalımı nasıl geliştiririm?

Grearuler

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Selamlar, yaklaşık 7 aydır Twitch yayıncılığı ile uğraşıyorum. Son zamanlarda bir tık duraksama sürecindeyim ve yeni kişilere ulaşmakta zorluk çekiyorum, bu yönden yeni bir izleyici gözünden yorumlarınızı, fikirlerinizi, tavsiyelerinizi, eleştirilerinizi merak ediyorum. Normal şartlarda birçok farklı, hikayeli, bağımsız oyunları insanlara tanıtma amacıyla başlayıp, şimdilik kanal kitlesinin büyümesi için ana akım oyunlara yakın yayınlar gerçekleştiriyorum. Şimdiden yorumlarınız teşekkür ederim.

Kanal paylaşmanın yasak olmadığını umaraktan; Twitch.tv/Grearuler

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanların ilgilerini çekecek bir şey yap oyun serisi fala yapabilirsin
Oyun serilerinin eskisi kadar insanların ilgisini çekmediğini düşünüyorum. Son zamanlarda ilgi çekici şeyler pek aklıma gelmiyorlar ne yalan söyleyeyim, anca turnuva vs. düzenlemeye çalışıyorum.
Yayınlarda konuşmuyorsunuz galiba. Konuşmak baya fark yaratır.
Konuşuyorum ya, nasıl duymazsın? :D
Hocam biraz göz gezdirdim, kanalınız gayet güzel ve samimisiniz.
Bence tek yapmanız gereken biraz reklam vermek.
Reklam konusunda bütçe sağlayabilecek durumdayım fakat nasıl, ne yapacağımı, nerede vereceğimi, ne kullanacağımı vs. hiçbir bilgiye sahip değilim. Bu konuda bir fikriniz var ise veyahut daha önce böyle bir reklam verdiyseniz bana tavsiye verebilirsiniz belki de.

Teşekkür ederim üçünüzün de kibar yorumları için.

Oyun serilerinin eskisi kadar insanların ilgisini çekmediğini düşünüyorum. Son zamanlarda ilgi çekici şeyler pek aklıma gelmiyorlar ne yalan söyleyeyim, anca turnuva vs. düzenlemeye çalışıyorum.

Konuşuyorum ya, nasıl duymazsın? :D

Reklam konusunda bütçe sağlayabilecek durumdayım fakat nasıl, ne yapacağımı, nerede vereceğimi, ne kullanacağımı vs. hiçbir bilgiye sahip değilim. Bu konuda bir fikriniz var ise veyahut daha önce böyle bir reklam verdiyseniz bana tavsiye verebilirsiniz belki de.

Ses kısıkmış : D

güzel kanalmış takip ettim 761 izlenme iyi aslında ama sana şöyle bir taktik vereyim valorant oyna efsane vuruş falan yap yada komik bir an çıkar yayınından instagram sayfalarına at millet yayıncılara para atmak için yer arıyor zaten 1 tane esprin olursa herkes ona güler tanınmış yayıncılarla iletişime geçmeye çalış iyi geçin onlarla takıl kitle zaten gelir :D

Hocam 13th Friday oyununu çok fazla oynamışsınız, daha farklı oyunlara da yönelmeniz lazım.
İnternette nasıl reklam verileceği ile ilgili videolar vardır, özellikle Youtube gibi bir platforma reklam verip güzel yayın kesilerini reklama koyarsanız kitleniz artacaktır

güzel kanalmış takip ettim 761 izlenme iyi aslında ama sana şöyle bir taktik vereyim valorant oyna efsane vuruş falan yap yada komik bir an çıkar yayınından instagram sayfalarına at millet yayıncılara para atmak için yer arıyor zaten 1 tane esprin olursa herkes ona güler tanınmış yayıncılarla iletişime geçmeye çalış iyi geçin onlarla takıl kitle zaten gelir :D
Valorant pek bana göre bir oyun değil ya :/ Teşekkür ederim :)
Hocam 13th Friday oyununu çok fazla oynamışsınız, daha farklı oyunlara da yönelmeniz lazım.
İnternette nasıl reklam verileceği ile ilgili videolar vardır, özellikle Youtube gibi bir platforma reklam verip güzel yayın kesilerini reklama koyarsanız kitleniz artacaktır
Evet son zamanlarda bir hayli Dead by Daylight oynuyorum, güzel bir kitlesi var canlandırıyor hafiften. Fakat yeni şeylere yönelmem gerekiyor farkındayım. Reklam konusuna da biraz bakınayım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı