Kanalımı Satın Almak İsteyen Biri Tarafından Taciz Ediliyorum

alptrek

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Geçen aylarda bedensel engelli olduğunu söyleyen birisi kanalımı satın almak isteyerek instagram üzerinden mesaj attı. Adama kanalımı satmayı düşünmediğimi belirttim.
Biraz zaman geçtikten sonra fake olduğunu düşündüğüm başka bir instagram hesabından yine kanalımı satın almak isteyen başka birisi mesaj attı cevap vermedim ve vermemeye devam ediyorum. Dün ve bugün yine farklı hesaplardan mesaj atılmış yetmemiş mail adresime de yollamış. Bana kanalımın linkini yollamış kanalın özel url kısmını gizledim. Konu hakkında ne yapmamı önerirsiniz? Mesaj gelen hesapların bir kısmı aşağıda.

fhgfhggft.jpg
fdf.jpg

Satmak istemiyorsan aldırış etme. Bu şekilde kanal alıp satan kişiler mevcut, kanalı alıp genelde yurt dışına satıyorlar.
Engellemen yeterli olacaktır, cevap bulamayınca bir süre sonra mesajlar kesilecektir zaten.

Umarım yeni hesaplar üzerinden mesaj atmaya devam etmez. Hep farklı ve gerçek olmayan hesaplar üzerinden mesaj attığı için karşımda şikayet edecek birisi de olmuyor.

Hepsine, Teşekkür ederim ilginize, satmayı düşünmüyorum şeklinde cevap verip geçin. Geldikçe aynı cevabı vermeye devam edin. Taş atıp kolunuz yorulmayacak, farklı bir amacı varsa da bu şekilde pes edecektir.

Hepsine, Teşekkür ederim ilginize, satmayı düşünmüyorum şeklinde cevap verip geçin. Geldikçe aynı cevabı vermeye devam edin. Taş atıp kolunuz yorulmayacak, farklı bir amacı varsa da bu şekilde pes edecektir.
Engellemek ya da bunu yapmaktan başka bir çarem yok gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı