Kanım dondu kedi cinayeti

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Az önce gördüm bu forumda blog sayfasında. Facebook bakmak için girdim herkes tepki olarak paylaşmış birçok sayfada dahil. Maalesef az önce YouTube kanalında videosunu gördüm. İçimde şu an o kadar öfke var. Elim kesildiğinde bile çok hafif başım döner baktığımda, kan tutuyor sanırım. Bunun içinde görür görmez kapattım.

Keşke arkadaşım uyarsaydı açmasaydım. Kedinin karnını kesmiş. Bağırsakları komple dışarıya çıkmış ve bir masa gibi şeyin altında inliyordu. Kuyruğundan çekip sen ölmedin mi derken çıkarıyordu o sırada kapattım. İzlememenizi öneriyorum. İzlemeyin. Mümkünse bakmayın benim gibiyseniz.

Gördüğüm yerler:

Log in to Facebook

http://www.change.org/tr/kampanyalar/eskişehir-osmangazi-üniversitesi-rektörlüğü-kedi-katili-m-can-aksoy-en-ağır-şekilde-cezalandırılsın-ve-hayvan-hakları-ihlalinin-kabahatlar-kanunundan-çıkarılıp-suç-sayılsın#share

Log in to Facebook

Zaten hepsi alt alta birikmişti gönderiler.

Arkadaşım veterinerlik okuyor. Her ne kadar ölü hayvanlar üzerinde çalışsalar da benden daha dayanıklı. Geçenlerde sokağın kenarında köpeğin bacağı mı ne kırılmış okula götürüp öğretmenleri gelip tedavi edilmiş köpek gurur verici bir olay. Böyle şeyleri görünce seviniyorum.

Ama bir de bunun tam tersini yapan böyle ne isim vereceğimi bilemediğim insanlar da var maalesef... Bu olay da onlardan biri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birde insanlar cehennemin varlığını kötü görürler...
Bu yaratık için cehennem TAM BİR ADALETTİR!
Gördüğünüz gibi insanlar bu adaleti sağlayamıyorlar. Elini kolunu sallayarak geziyormuş...

Eskişehir'de oturuyor bu insan dışı varlık. Zaten suç duyurusunda bulunuldu. Onun dışında çok iyi dövüldüğünü duydum ama emin değilim doğruluğu konusunda. Gerçi Eskişehir'de böyle bir şey cezasız kalmaz.

Facebook'ta gördüm diye hatırlıyorum ne kadar doğru bilmiyorum. 300 TL para cezası ile salındığı söyleniyor.

Eskişehir'de yaşadığıma utandım resmen. Yok yok, bu cezasını alır. Almazsa halktan alır.

Kısaca, Eskişehir'de g*tünü keserler bunun.

MUSTAFA CAN AKSOY
TC: 28504294510
0554 354 50 94

KAYITLI ADRES: ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BÜYÜKDERE MAH ADAKLI SOK 23-6
OKUL: ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT BÖLÜMÜ
ŞU AN BARTINA KAÇTI MEMLEKETİNE ESKİŞEHİRDE DEĞİL
Babası : MUTLU AKSOY
TC:28549293080
BARTIN MERKEZ CUMHURIYET MAH. SELBASAN SOK. 40-6 daha detaylı bilgileri.

Kaynak: https://www.facebook.com/photo.php?...673.1073741828.438549079591550&type=1&theater

7. yorumda gördüm.

Bartın'a kaçtığı söyleniyor. Oranın da adresini bulmuşlar duruma bakılırsa...

Arkadaş Bartınlı. Ailesinin yanına gitmiş. Babası duyduğum kadarıyla polismiş (net bilgim yok) bu sebeple de polis tarafından yürütülen şeylerden ceza almamış.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı