Kanser Türk kitlesi Among Us'ada geldi

Kkaaaa

Femtopat
Maalesef kanser Türk kitlesi Among Us oyununa da geldi. Bir sunucuya giriyorum sunucuyu bir Türk oluşturmuş sırf ismim Türkçe bir şey değil diye adam beni yabancı sanıp sunucudan banlıyor. Ölü bir adam görmüşüm reporta basıyorum adam 'sen bastın kesin sensin' diyor ya. Kırmızı renkliyim ve biri 'kırmızı impostor' diyor ortada hiçbir kanıt yok kafasından atıyor. Ama hemen beni eliyorlar ya. Adam hile açmış şu cooldown denen şey adamda yok. Impostor olup oyunun başında hemen kazanıyor. Ulan bu oyunda da hile kullanmazsın artık. Bir de şöyle kişiler var, adam ismini 'Red' koymuş ama turuncu renkli. Ha bir de ismini impostor koyup impostor olmayanlar var. Cidden bıraktım daha da oynamıyorum bunlarla. Şimdi bazılarınız diyecek, 'Yabancı sunuculara gir o zaman'. Aynı şey yabancı sunucularında da oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Maalesef kanser Türk kitlesi Among Us oyununa da geldi. Bir sunucuya giriyorum sunucuyu bir Türk oluşturmuş sırf ismim Türkçe bir şey değil diye adam beni yabancı sanıp sunucudan banlıyor. Ölü bir adam görmüşüm reporta basıyorum adam 'sen bastın kesin sensin' diyor ya. Kırmızı renkliyim ve biri 'kırmızı impostor' diyor ortada hiçbir kanıt yok kafasından atıyor. Ama hemen beni eliyorlar ya. Adam hile açmış şu cooldown denen şey adamda yok. Impostor olup oyunun başında hemen kazanıyor. Ulan bu oyunda da hile kullanmazsın artık. Bir de şöyle kişiler var, adam ismini 'Red' koymuş ama turuncu renkli. Ha bir de ismini impostor koyup impostor olmayanlar var. Cidden bıraktım daha da oynamıyorum bunlarla. Şimdi bazılarınız diyecek, 'yabancı sunuculara gir o zaman'. Aynı şey yabancı sunucularında da oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam oyunun amacı zaten bu suçsuzsanız bile kendinizi korumanız lazım.

Maalesef kanser Türk kitlesi Among Us oyununa da geldi. Bir sunucuya giriyorum sunucuyu bir Türk oluşturmuş sırf ismim Türkçe bir şey değil diye adam beni yabancı sanıp sunucudan banlıyor. Ölü bir adam görmüşüm reporta basıyorum adam 'sen bastın kesin sensin' diyor ya. Kırmızı renkliyim ve biri 'kırmızı impostor' diyor ortada hiçbir kanıt yok kafasından atıyor. Ama hemen beni eliyorlar ya. Adam hile açmış şu cooldown denen şey adamda yok. Impostor olup oyunun başında hemen kazanıyor. Ulan bu oyunda da hile kullanmazsın artık. Bir de şöyle kişiler var, adam ismini 'Red' koymuş ama turuncu renkli. Ha bir de ismini impostor koyup impostor olmayanlar var. Cidden bıraktım daha da oynamıyorum bunlarla. Şimdi bazılarınız diyecek, 'yabancı sunuculara gir o zaman'. Aynı şey yabancı sunucularında da oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Dediğiniz gibi hile hariç diğer şeyler sadece türklere has değil. Hile kullananı duymamıştım hiç. 😂
Bu arada bu oyun kesinlikle arkadaş çevresi ile oynanmalı yoksa anlaşmazlıklar olabiliyor.

Yabancılarla oynanacak bir oyun değil zaten. Zevk almak istiyorsan oyundan arkadaşlarınla oynayacaksın. Tanımadığın insanlarla oynayıp keyifli bir oyun mu geçirmeyi düşünüyorsun? Herhangi bir MOBA, FPS, Battle royal oyununda bile insanlar zevkli bir oyun geçirmek için oyun arkadaşı arıyor. Sen takımca oynanacak bir oyunu soloq oynuyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı