[Kapalı] Windows 10 Home/Pro x64 21H2 | NTLite ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok teşekkür ederim 😊

@AJFA "Sürücüleri Windows kalite güncelleştirmelerinin dışında bırak" seçeneğini kapatmanın yolu var mı?
Otomatik sürücü kurulumu olmuyor bu ISO'larda maalesef. O ayarı değiştirmek için NTLite'la ISO'ları tekrar düzenlemeye almak lazım.

Otomatik sürücü kurulumu olmuyor bu ISO'larda maalesef. O ayarı değiştirmek için NTLite'la ISO'ları tekrar düzenlemeye almak lazım.
Programı kurup ayarı değişsem sıkıntı çıkar mı?

Bu yeni versiyonu da deneyelim hocam, elinize sağlık şimdiden.
-
Hocam şu anda kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Önceki sürümde görev yönetici donma sorunu vardı ama o da çözülmüş, RAM kullanımı iyi bir seviyede. Elinize sağlık çok kullanışlı olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkacağını düşünmüyorum ama ne olacağı belli olmaz.
Ayarı değiştirdim ve kullanıyorum. Harika çalışıyor. RAM kullanımı net daha az. Başka konuda gördüğüm FPS artışı yok merak edenler varsa.

Çok teşekkür ederim.

Bu yeni versiyonu da deneyelim hocam, elinize sağlık şimdiden.
Hocam şu anda kullanıyorum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Önceki sürümde görev yöneticisi donma sorunu vardı ama o da çözülmüş, RAM kullanımı iyi bir seviyede. Elinize sağlık çok kullanışlı olmuş.
Valla o sorunu nasıl çözdüm, ben de bilmiyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bilgilendirin. :)
Ayarı değiştirdim ve kullanıyorum. Harika çalışıyor. RAM kullanımı net daha az. Başka konuda gördüğüm FPS artışı yok merak edenler varsa.

Çok teşekkür ederim.
Donanım neyse performans da odur. Ben de o bahsedilen performans artışını yaşamadım ve ona inanmadım. Fakat bu ISO'yla input lag'de bir azalma hissettim. RDR 2'yi 30 FPS'te 40 FPS hissiyatı ile oynamak çok güzel. :)

Valla o sorunu nasıl çözdüm, ben de bilmiyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bilgilendirin. :)

Donanım neyse performans da odur. Ben de o bahsedilen performans artışını yaşamadım ve ona inanmadım. Fakat bu ISO'yla input lag'de bir azalma hissettim. RDR 2'yi 30 FPS'te 40 FPS hissiyatı ile oynamak çok güzel. :)
Ben de input lag azalmış gibi hissettim. Cidden azaldı galiba. Windows'un normal halinden nefret ediyorum. Birçok şey gereksiz geliyor. Umarım uzun vadede koyduğunuz indirme linke bir şey olmaz 😁

Hocam bir sorum olacak; otomatik sürücü indirmeyi açıp kapatabiliyor muyuz? Benim bayağı işime yarıyor da.

Hocam bir sorum olacak; otomatik sürücü indirmeyi açıp kapatabiliyor muyuz? Benim bayağı işime yarıyor da.
NTLite ile tekrar düzenlenmesi gerekli. @244012 o ayarı değiştirip öyle kurulum yapmıştı. Şu an yoğun olduğumdan ilgilenemiyorum, belki kendisi yardımcı olabilir. Ya da ben müsait olduğumda anlatabilirim isterseniz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı