Kapanma döneminde kargo gönderilebilir mi?

Keşke senin istediğin gibi biri olabilseydim. Senin istediğin gibi kendime ceza yazdırabilseydim. Senin düşündüğün gibi biri olabilseydim. Fakat içinde ki bu sinirin kaynağı kimse git ona bağır ya da tepkini göster. Vicdan denilen şey bu ülkeden çoktan gitti. Bunun en iyi örneği de sensin.
Yapma be çok üzüldüm, şimdi profiline bakamıyacağım, kızmısın erkekmisin bilimiyorum, ama eğer kız isen kırdığım için özür dilerim.
Senin açından bakmadığımız için şanslıyız. :) Ne yaşadıysan haketmişsin. Konu kilit.
Vay be, takip edilenlerime aldım seni.

Konu kilit, şu gergin dönem'de daha'da sinirlenip kalp kırmaktan korkuyorum.

Yapma be çok üzüldüm, şimdi profiline bakamıyacağım, kızmısın erkekmisin bilimiyorum, ama eğer kız isen kırdığım için özür dilerim.

Hayırlısı.
Konu kilit, şu gergin dönem'de daha'da sinirlenip kalp kırmaktan korkuyorum.
Korktuğun şey o değil malasef :D Ve böyle olmaya mahkumsun.

Bir de burada rahat edemiyorsun galiba, daha iyi konuşmak istersen Steam adını yaz. Senin aksine seviyeli bir şekilde seninle konuşabilirim. Belki iyi gelir

Bir de burada rahat edemiyorsun galiba, daha iyi konuşmak istersen Steam adını yaz. Senin aksine seviyeli bir şekilde seninle konuşabilirim. Belki iyi gelir
Discord adımı yazayım, steam'i çok karıştırmaya gerek yok.
Salowen8258#4703

Yeni konular

Geri
Yukarı