Kapatılan konulara neden bir açıklama yapılmıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Bugün şöyle bir konu açtım, bayağı da bir rağbet gördü. Sonra nedenini bilmediğim bir şekilde yorum yapmaya kapatıldı, bir yorum vs. de atılmamış. Sebepçe gösterilmemiş. Raporladım neden kapatıldığını sordum yine bir gelişme alamadım. Neden kapatıldı? İlla böyle konu açmamız mı lazım?

Gerekli işlemler yapılıyor zaten gelen giden soruyor, bunun çözümü ise konuyu kilitlemek. Konuyu açmanızın sebebi zaten büyük ihtimalle insanları bilgilendirmek değil mi? Açtınız bilgilendirdiniz, konunuza gereksiz mesajlar gelince ise kilitlenmesi uygun görüldü :)

Israrla sebepçe göstermiyorsunuz. Konu onların konusu değil, benim konum. Konuyu saptıran ben değilim; onlar. Gereksiz mesaja ver cezasını, devam et. Forumda kurallara uymayanlar var diye forumu kapatıyor musun?
Gerekli işlemler yapılıyor zaten gelen giden soruyor, bunun çözümü ise konuyu kilitlemek. Konuyu açmanızın sebebi zaten büyük ihtimalle insanları bilgilendirmek değil mi? Açtınız bilgilendirdiniz, konunuza gereksiz mesajlar gelince ise kilitlenmesi uygun görüldü :)

Konuyu açma amacınız nedir? Bilgilendirmek değil mi? Bilgilendirdiniz, teşekkürler.

Bir konu başka yerlere gidiyorsa gerekli işlemler yapıp o konu kilitlenir. Konunun kilitlenmesinin sebebi konunuzun altında sürekli sorular sorulması, açık kalsa bu devam edecek aşikar.

Konuyu açma amacınız nedir? Bilgilendirmek değil mi? Bilgilendirdiniz, teşekkürler.

Bir konu başka yerlere gidiyorsa gerekli işlemler yapıp o konu kilitlenir.
Kendiniz söylüyorsunuz, "konu başka yerlere giderse". Konunun başka yerlere gittiği yok. 80 tane yorum var, toplasan 10 tane yorumda "konuda adı geçen ürünü önerir misiniz" mesajı var. Bunu da sapmadan sayıyorsan, cevaplarda konu başka yere gidiyor demektir, konu başka yere gidiyor demek değil.

Hatta şimdi baktım, sapan yorumları silmişsiniz. Daha ne?

"BİM 13 Ocak PC Ekipmanları" konunuzda "Arctis 1 vs Drop Plus" soruluyorsa o konu başka yerlere gidiyor demektir. Moderasyona ek iş çıkıyor. Bu sorular için ayrı konu açmaları gerek, kilitlenmesinin sebebi de o üyeler. Yapacak bir şey yok.
Hatta şimdi baktım, sapan yorumları silmişsiniz. Daha ne?
Tek tek konu oluşturuldu, ilgili mesajlardan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı