Kara Cuma İndirimli Ürün Paylaşımı

Şöyle 300 TL'ye kadar Bluetooth, bası iyi veren kulaklık gördünüz mü arkadaşlar?

Arkadaşlar şuan 500 Lira bütçem var. Önümüzdeki aylarda bilgisayar toplamayı planlıyordum. Ancak şimdi black friday indirimlerinden yararlanmak, boş geçmemek istiyorum. 2 ay sonra illaki alacağım bir şeyi şimdi ne kadar ucuza yakalayabilirsem kardır diye düşünüyorum. Amd bir sistem toplamayı ve anakart olarak B450-M bir anakart ve ilk etapta 1 tane 8gb ve ileri vadede 2. bir 8b ram almayı düşünüyorum. Elimde 780ti var ve aşşağı yukarı yaptığım watt hesaplamalarına göre 600W bir psu almam gerekecek. Ne yapmamı önerirsiniz acaba? Birde gördüğünüz bak bunu kaçırma diyeceğiniz bir ürün var mı?

Arkadaşlar şuan 500 Lira bütçem var. Önümüzdeki aylarda bilgisayar toplamayı planlıyordum. Ancak şimdi black friday indirimlerinden yararlanmak, boş geçmemek istiyorum. 2 ay sonra illaki alacağım bir şeyi şimdi ne kadar ucuza yakalayabilirsem kardır diye düşünüyorum. Amd bir sistem toplamayı ve anakart olarak B450-M bir anakart ve ilk etapta 1 tane 8gb ve ileri vadede 2. bir 8b ram almayı düşünüyorum. Elimde 780ti var ve aşşağı yukarı yaptığım watt hesaplamalarına göre 600W bir psu almam gerekecek. Ne yapmamı önerirsiniz acaba? Birde gördüğünüz bak bunu kaçırma diyeceğiniz bir ürün var mı?
Bütçenizin üstüne 250tl koyarak r5 2600 alabilirsiniz 750tl ye düştü şuanda 2.el piyasaya baktığınızda bile fiyatlar gene 750tl veya başka seçenek olarak bütçenize 100-150tl daha koyarak 8gb ram 180-200tl civarı kalan parayada anakart alabilirsiniz

Arkadaşlar gskill ripjaws 16 gb 3000 mhz 16cl ram aldım 380 tlye henüz mağaza siparişi onaylamadı daha az önce aldım ancak başlıktaki bu rami gördüm iptal edip onumu alsam hangisi daha iyidir kararsız kaldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı