Kara Cuma İndirimli Ürün Paylaşımı

Arkadaşlar inventus'da noctua nh-u12s işlemci soğutucusu 280tl düşmüş ben bir tane aldım almak istiyenlere duyrulur.
Not: işlemcim ryzen 5 3600 overclock yapmadan kullanıcam umarım yüzümü kara cikartmaz :)
5 bakır soğutuculu normal gibi geldi bana 280tl

Arkadaşlar şuan 500 Lira bütçem var. Önümüzdeki aylarda bilgisayar toplamayı planlıyordum. Ancak şimdi black friday indirimlerinden yararlanmak, boş geçmemek istiyorum. 2 ay sonra illaki alacağım bir şeyi şimdi ne kadar ucuza yakalayabilirsem kardır diye düşünüyorum. Amd bir sistem toplamayı ve anakart olarak B450-M bir anakart ve ilk etapta 1 tane 8gb ve ileri vadede 2. bir 8b ram almayı düşünüyorum. Elimde 780ti var ve aşşağı yukarı yaptığım watt hesaplamalarına göre 600W bir psu almam gerekecek. Ne yapmamı önerirsiniz acaba? Birde gördüğünüz bak bunu kaçırma diyeceğiniz bir ürün var mı?
bu iki ürünü kaçırmamanı tavsiye ederim anakartın piyasası genel olarak 415₺ Ramlarin ise adeti 230₺.
indirim bitmeden bunları alırsan toplamda 165₺ kara geçmiş olursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı