Elektronik ürün satın almak için Kara Cuma beklenmeli mı?

jestere1231231

Hectopat
Merhaba birkaç adet elektronik ürün almak istiyorum. Kara Cuma normalde 24 Kasım'da başlayacak diye biliyorum fakat çoğu alışveriş sitesinden başladı diye bildirim geliyor. Alacağım ürünler indirime girmedi. Sizce cumaya kadar bekleyeyim mı yoksa direkt alayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumdayım, acele edip Amazondan ssd aldım bikaç gün önce ama kara cumada fiyat iner mi diye düşünüyorum, neyse belki aradaki fiyat farkını verir Amazon kupon olarak?

Vallahi 100 200 TL için beklemeye değmez bence AirPods aldım ben cuma günü Kasım ayından sonra daha da artar bence her türlü kardayiz.

Aynı durumdayım, acele edip Amazondan ssd aldım bikaç gün önce ama kara cumada fiyat iner mi diye düşünüyorum, neyse belki aradaki fiyat farkını verir Amazon kupon olarak?
13-30 Kasım tarihleri arasında aldığınız ürünlerde fiyat değişimi olursa farkı iade ediyorlar merak etmeyin.

Bana kalırsa her yerde Kasım indirimleri varken şimdiden alın.

Vallahi 100 200 TL için beklemeye değmez bence AirPods aldım ben cuma günü Kasım ayından sonra daha da artar bence her türlü kardayiz.
Ben 1000-2000 TL lik alışveriş yapmıyorum malesef. Yeni ev dizdiğim için ortalama 10-12 binlik alışveriş yapıyorum. Alacaklarımın hiçbiri indirime girmemiş. Neyse ben gene cumaya kadar bekliyim ne olur ne olmaz.

Ben 1000-2000 TL lik alışveriş yapmıyorum malesef. Yeni ev dizdiğim için ortalama 10-12 binlik alışveriş yapıyorum. Alacaklarımın hiçbiri indirime girmemiş. Neyse ben gene cumaya kadar bekliyim ne olur ne olmaz.
14799TL'ye Philips kahve makinesi aldım. Ürün elime geçmeden fiyatı 16599TL oldu Amazon'da. İndirim olmayabilir ama bindirim olmayacağının da garantisi yok maalesef. Tabi seçim sizin.

Trendyol'da 35 bin TL'ye alacağım ürün çıkmadı çıkmadı indirim öncesi 39 bin oldu geri iner mi daha aşağı bile istemiyorum 35e insin yeter ya hevesim kursağımda kaldı 35 maksimum.

Geri
Yukarı